Takto nejak to začalo v hitlerovskom Nemecku a skončilo to ako "kryštálová noc" a neskoršie koncentrákmi.
Bravó demokrati, nech žijú ľudské práva!
Takto nejak to začalo v hitlerovskom Nemecku a skončilo to ako "kryštálová noc" a neskoršie koncentrákmi.
Bravó demokrati, nech žijú ľudské práva!
Najhoršie na tom je, že ten "lev demokracie" Volodymyr o všetkom čo sa tam deje vie. Je to nácek a americký sluha...
Ja som si stihol našťastie ten prepis stiahnuť :-) Je to aj s razítkom a podpisom súdu :-)
Žiadne hnojenie. Hnojivá sú drahé :-) Prepis je textová doslovná forma nahrávky. Máš ty vôbec ukončenú ZŠ?
Omyl! Majú ju všetky noviny.
Na tej fotke je zástava NATO. Čo má prosím vás NATO spoločne s basketbalom?
Nie, chlapče, to bola nahrávka. Ak vieš čo to je :-)
Prokuratúra chlapče.
Čítal si prepis ich rozhovorov? To nebol rozhovor medzi policajtmi, ale gangstermi!
Hamran patrí do basy! Dúfam, že tam aj skončí!
....to písal aj tak Valášek. Ale najskôr sa doma zo ženou pobili o počítač :-) Ona horko ťažko opíše recept na makovú štrúdľu :-)))
....hádam si tu nebudeme porovnávať veľkosti :-))))
Musia preukázať, že nepodporujú Putina? Ja somár som si myslel, že musia preukázať, že vedia hrať tenis :-(
Tak a teraz môže kandidovať na špeciálneho prokurátora. Je na tom rovnako ako Lipšic :-)
...a ako im tým Ukrajincom pekne pózovala :-)
Chlapče ty máš v hlave nas. rané.
Aj tu sú ruskí herci: https://www.youtube.com/watch?v=QxcB0PI4ZLg
...ale dorazilo ma, ako to robia tí ukronanacisti s úsmevom. Toto tuším ani SS nerobilo. Fuj!
Treba preposlať do kozieho paláca nech sa ochká!
Sakra ešte včera to bola námorná pechota! :-)))))
Práve preto by sa mala tá suma tým deckám zobrať a dať utláčanej LGBTI komunite :-)
Odporúčame