Veru, zdá sa, že sa tá empatia mení na úplne niečo opačné.
Veru, zdá sa, že sa tá empatia mení na úplne niečo opačné.
V dnešnej polonacistickej spoločnosti už neexistuje ruská zmrzlina, ale len ukrajinská...
Ruské jednotky pravdepodobne páchajú podobné „zverstvá“ ako v Buči pri Kyjeve aj v iných častiach Ukrajiny. Vo štvrtok to po zasadnutí ministrov zahraničných vecí krajín Severoatlantickej aliancie v Bruseli uviedol šéf americkej diplomacie Antony Blinken.
Už na tom dlhšie pracujeme, zabudol dodať....
No Valdisa pozná nabetón, to je bez debaty:-))))))
Putin ani netuší že nejaký nasprostatý Heger existuje :-)))))))))
Zaujímavé je, že ak je redakcia so zavádzajúcim a lživým článkom na tenkom ľade, tak tam nepovolí diskusiu :-)
Dušička je na mne a na tebe či sa dáš "imunizovať" alebo nie. Ja nikoho odhovárať ani nahovárať nebudem. Je na tom niečo zle?
...povinnú imunizáciu :-)))
To si robíte cecky? :-))))))
...a možno aj dúhového :-)))
Keby sa ten Pfizer venoval len viagre, bolo by to užitočnejšie :-)))
...vyzerá to, že ak by som mal mať v peňaženke toľko eur v akej výške je tvoje IQ, tak si nekúpim ani 10 vajec z klietkového chovu :-)
...nuž tu máš tú lož https://www.youtube.com/watch?v=QxcB0PI4ZLg
Nechcem do to šparchať, ale vieš si predstaviť, čo by zostalo z hociktorej krajiny na svete, kde by upálili 42 Američanov? Skús nájsť odpoveď.
...aj tie sú z plastu :-)))
Vlasovci boli regrutovaní Nemcami z ruských zajatcov. Nikdy však neboli Nemcami nasadení v boji proti ČA, pretože im samotní Nemci neverili, lebo slúžili z donútenia. Naopak, vlasovci sa veľkou mierou zaslúžili napríklad pri oslobodzovaní Prahy. Málo toho vieš...
...jasné, že schvaľuje.
No pokiaľ viem tak v nedávnej histórii vraždili civilistov predovšetkým Nemci, Američania a banderovci.
...zrejme aby tam mohli postaviť sochu Banderovi, keď už tam je ten podstavec... :-)
Inžinierko a čo budú robiť fabriky v noci, keď nebude elektriny ale len vodík do Sulíkovho auta? :-)))))
Odporúčame