U nás vypli šéfa spravodajstva RTVS, lebo nescenzuroval Čarnogurského :-)
U nás vypli šéfa spravodajstva RTVS, lebo nescenzuroval Čarnogurského :-)
Ja mám na rozdiel od Čaputovej štátnický, nikým nevnucovaný postoj. Ja by som si na jej mieste sviečku síce kúpil, tá sa v domácnosti šikne :-), ale zapálil by som ju až bude jasné, že to urobili Rusi. Lebo ak to urobili Ukrajinci, tak vlastne zapálila sviečku za ukrajinských kolaborantov a ako bude potom vyzerať pre oplotenou? :-)))
Keby boli tie rodiny štyri, tak každá dostane po 1 116€ :-))))
Túto sumu rozdelili medzi tri rodiny detektíve :-))))
Budča? :-)
Súdruh pán veľkomožný minister, nejaký ste popletený? :-))))))
Nerob zo seba väčšieho hlupáka ako v skutočnosti si.
...ja by som s tými závermi počkal, čo ty na to? :-)
A čo je nacistické na sume 4 464€?
....myslíš "ubermenchen". No si blízko....
Východný mainstream je demokraticky cenzúrovaný :-)
...takéto upaľovanie som videl. Bolo to vo filme "Volyň" a neboli to Rusi čo upaľovali deti ale Ukrajinci.
Som zvedavý, či pôjde pani prezidentka sfúknuť tú sviečku pri ukrajinskej ambasáde, ak sa ukáže, že na tom vraždení sa podieľali ukrajinskí nacisti.
...najskôr Duma potom agentúra,... a čo kominári? :-)
... a kde si to čítal keď nerozumieš tým "hierogfylom"? :-)))))
...aj náš nedávny premiér staval k múru Žigu :-)
si naštuduj kto je napríklad Hunter Biden :-))))
Odporúčame