...celá Duma? :-)))
... a kde si to čítal keď nerozumieš tým "hierogfylom"? :-)))))
...aj náš nedávny premiér staval k múru Žigu :-)
si naštuduj kto je napríklad Hunter Biden :-))))
Ak by som bol dostatočne hlúpy a veril všetkému čo prinesie západný mainstream, tak by som s tebou súhlasil :-)
Satelitné snímky potvrdzujú... :-)
Aj Powell ukazoval na pôde OSN satelitné snímky skladov chemických zbraní v Iraku ...:-))))))
Hollywood.
Srbi odmietli "podržať". To je fakt.- Majú moju úctu.
....čo máš na mysli? Mỹ Lai, bombardovanie Tokia napalmom, či nebodaj Hirošimu a Nagasaki?
...pán redaktor myslel "pozdvižení" :-)))
V duchu som si porovnával Hegera s Orbánom. Musel som sa rozplakať...:-(
Ten Matišák dokáže vždy zohnať potrebného vola, ktorý mu odrecituje to, čo chce počuť :-)
Ale pobavil som sa na tom plakaní, že maďarská opozícia nedostala potrebný mediálny priestor. V tomto môže ísť Slovensko vzorom. Čarnogurský bol raz v RTVS a hneď na druhý deň musel šéf spravodajstva spáchať rituálnu seppuku :-)))))
...kľačanie už nikoho nebavilo :-)
Nečítal som v pravidlách basketbalu, že by sa mala pred zápasom držať ukrajinská vlajka.
....tých 45 stôp napovedá, že sa scenár písal v USA. Ukrajina používa metrické jednotky :-)
Dovoľte parafrázu na adresu Šimečku z úst velikána slovenskej ekonómie (samozrejme až po pánovi Matovičovi) : "užitočný Sorosov idiot" :-)
....len nenapíš že Denník N alebo SME, lebo budem musieť ísť kardiológovi :-))))
Šimečka a u nás sú ktoré tie nezávislé médiá? Daj, nech sa rozrehocem :-DDDDDDDD
Odporúčame