USA je najfašistickejší štát na svete
S prepáčením pán blogger ale keď už bloguješ, nemal by si si mýliť pojmy s dojmami. Mussolini sa musí od radosti v hrobe obracať ako je jeho pojem "fašizmus" nádherne využívaný ešte aj v 21 storočí. Pritom úplne nesprávne. Dnes stačí, keď ktokoľvek je agresívny, šovinistický, nacionalistický, dogmatický - je veľa pojmov, stačí slovník - takmer každý diskutér to skráti na fašistický. Fašista je Ukrajinec bijúci Rusov a rovnako naopak. Fašista už bol aj Johnson, Merkelová u nás Mečiar, Fico a teraz Matovič. Vlastne aj členovia Islamského štátu sú fašisti. Sú to agresívni zabijácki dogmatici - prečo nie ? Sused, ktorý mi obháňa ženu je tiež fašista, lebo mi robí zle. Keď sa spýtam 100 ľudí, čo je symbolom fašizmu tak 99 povie, že hákový kríž. Fašizmus bol hnusná dogmatická ideológa, ktorej za obeť padli milióny ľudí. Lenže používať ju ako symbol zla takmer pre všetky prípady je hlúposť. Nuž Slovač do 40 rokov je dosť slabá v dejepise...