Len tak mimochodom tento "dôkaz" čo N - ko poskytlo verejnosti nie je únik informácie od špeciálnej prokuratúry ? Ak by to bol závažný dôkaz - pochybujem, že ho len-tak pustia. A Fico by už sedel. Neboj, nie je to tak jednoduché ako si vy Matovičovci prestavujete. Vášmu idolu sa jeho zámoček z karát pomaly rozsýpa, som zvedavý na vaše reakcie keď sa tak stane.

