Súhlasím, ale žiadni hrdinovia. Tak sa len tvária. V podstate sú asi hlboko zakomplexovaní a hľadajú svoj priestor zviditeľnenia.
Súhlasím, ale žiadni hrdinovia. Tak sa len tvária. V podstate sú asi hlboko zakomplexovaní a hľadajú svoj priestor zviditeľnenia.
Aha, už chápem, prečo máš taký nick. Psychická potreba.
Nevyhrala. Sľúbila. A sľuby dodržuje. A stále viac. Len Slovač z toho houby má.
Tvoje unikum pokračuje v terajšom faktickom premiérovi, inak min. financií. Je bez prostriedkov ! Žena ho môže vyhodiť ako bezdomovca na ulicu. Aj jemu by sme sa mali skladať na každodenný rožok s mliekom ...
Za dnešok bude mať okupant od šéfa príplatok. Dobre si preštudoval médiá z pred troch rokov. Resp. mu tie info niekto poskytol, aby si mohol zarobiť. Takých je tu fúra.
Fúúúj, ako môžeš takto škaredo hovoriť o záchrancovi našej krásnej vlasti ?? Nevidel si v médiách koľko zločincov a korupčníkov dal už zavrieť ? Ešte pár dní a naša krajina bude očistená od všetkého opozičného zla ! Za jeho úprimnú snahu sa mu pekne odvďačuješ !
Jeho článok ani argumenty nezaujímajú. Je platený za niečo iné. Chcel by som mať mesačne k platu navyše, čo berie od svojho zamestnávateľa ...
Ty si jej poradca alebo kurič s prezidentského, keď máš také info ?? Alebo priamy kontakt z N alebo Sme ?? A nauč sa po Slovensky, máš 5 z pravopisu.
Uff stalbert, nevedel som, že si tak nábožensky založený ... Apage satanas ! Však sa to tak u vás vraví ??
He je tu jeden diskutér, ktorý ťa presvedčí, že treba vedieť šetriť. A aj ti vysvetlí ako na to.Trocha si pobehaj po príspevkoch - ľahko ho nájdeš. Nechcem uvádzať jeho nick, lebo je urážlivý.
Niekde to putuje na videu ako Matovič osobne prehlasuje, že rodinné financie radšej zveril žene, lebo on sa v tom moc nevyzná. Parádne. Teraz je minister financií. A takto je to prakticky so všetkými ministrami tejto vlády, ktorá nás prišla zachrániť. Bez patričného vzdelania, nekompetentní. Ale keď sa Slovensko ekonomicky položí - nebude vinník. Vlastne hej - Lebo Fico.
He, máš naozaj nervy "v kýbli" keď počuješ ako ziapem. Mal by si svoje rady poskytnúť ministrovi financií - nech ich zverejní vo svojom profile. Určite ich máš v rezerve aj viac. A už vidím, ako si Sulík, Matovič, Fico, Pellé a určite aj Kotleba vypínajú radiátory, keď idú z domu ! Keď sa vrátia, chcú mať pekne teplúčko ! Ale píš takto ďalej, nech sa debatéri pobavia.
Tie vlasy záviseli aj od "riďasa" školy. Ten náš bol síce starší ale dosť tolerantný. Dlhé vlasy, džínsy, mini v pohode. Dokonca vtedy babám inde zakazovali biele punčocháče - naše nemali problém. Len triedna občas prehodila, že dlhé vlasy nám nesvedčia ...
He, keď niekto nadáva, je zrejme nasr. a nevyberá výrazy. Napr. pre niektorých je liberálnym fašistom už aj sused, ktorý mu obháňa ženu ...Pojmový aparát je široký - komu z diskutujúcich sa ho chce učiť ??
Na slovo ústa existuje toľko iných výrazov ! A asi by aj prešli ...
Profily na sociálnych sieťach nečítam. Načo si kaziť zbytočne deň. Tu v Pravde možno čítať jeho výroky, prepáčte, že otravujem, dík - aké netypické pre tohto vulgárneho psychopata !
Pán Daniš,súhlasím, že Fico sa dosť často nespráva a nekoná tak, ako by sa líder opozície správať mal. Ak chce byť lídrom opozície by si to mal uvedomiť a tak aj konať. To je formálna stránka toho, čo vo svojom „objektívnom“ príspevku riešite. Ale .... stačí keď si pozrieme autentické videá, v ktorých terajší "náčelník" Slovenska nielen našej krajine škodil ale ju aj svojím správaním zosmiešňoval - to vám nevadí ? A robí to permanentne aj ako minister - hoci by sme ho kľudne mohli nazvať faktickým premiérom - Heger je len zombie, ktoré plní jeho pokyny . Aj k tomu by ste mohol niečo trefné napísať - ale to by ste ani nechcel a potom by vám to ani neuverejnili. Aj pravdivá Pravda má pre pravdu v týchto časoch vyhradené medze. Médiá nikdy neboli a ani nebudú to, čo tak rady o sebe tvrdia : Objektívne, nezávislé, demokratické a pravdovravné. Vždy manipulovali a manipulujú ľudí podľa pokynov svojich vlastníkov.
Juj ! Tak emotívno-sugestívne píšeš, že by ti niekto aj uveril ! Hodné Matovičovho obľúbenca Goebelsa ! Vidíš a ja by som to isté povedal o Matovičovi. A jeho nepríčetné správanie možno vidieť na spúste autentických videí z televízie. A ako dojímavo v Exprese plakal, keď vravel o Sulíkovi, že je vrah ! Alebo to si vymýšľam ?? Vsadme sa koho tu viac debatujúci podporia – teba, či mňa ??
Odporúčame