V hlasovaní nie je možnosť všetci. Žiadna rekonštrukcia - je to absolútna, nič neriešiaca hlúposť. Nutný je pád vlády a nové voľby. Čím skôr - už dnes je vlastne neskoro ...
V hlasovaní nie je možnosť všetci. Žiadna rekonštrukcia - je to absolútna, nič neriešiaca hlúposť. Nutný je pád vlády a nové voľby. Čím skôr - už dnes je vlastne neskoro ...
Nemyslím si, že by to bolo niečo nesplniteľné pre vládnucich vagabundov. Odklady nie sú až tak neriešitelné, prachy sa dajú sľúbiť - čo by sa dalo neslúbiť tejto vláde a respirátory - to bude najťažší problém, ako to dostane vybaviť Krajčí. Gang štyroch sa štylizuje do úlohy spasiteľov Slovenska, Kollár to jasne naznačil - musíme zostať ... Dúfam, že myslenie Slovače sa už znormalizovalo a prestane takejto ohlupovacej agitácii veriť. Predchádzajúce vlády možno naozaj kradli - ale táto systematicky likviduje ekonomicky Slovensko a premiér svojimi "vidláckymi" vystúpeniami ho aj poriadne zosmiešňuje. Žiadna rekonštrukcia - nech ľudia rozhodnú.
Nemôžem osobne poznať politikov. To, čo som napísal - po zhliadnutí ktoréhokoľvek jeho záznamu sedí. A videl som aj to jeho video s vyháňaním zlého ducha. To mi stačilo. Do IQ patrí aj určitá sebaúcta. A jeho šéf si z neho robí onucu. To tvoje - keby si vedel aký je inteligentný - tu nestačí na riadenie rezortu zdravotníctva, riadi ho Matovič a pri prúšvihoch sa kryje za Krajčího.
No fajn, už si to autor všimol.
Už som to tu uviedol. Krajči neklame. Jednoducho poslušne plní príkazy svojho šéfa. Nedá sa mu nič vyčítať. Nikdy žiadnou osobnosťou nebol. Skoro by som povedal, že po zlyhaní na tlačovke ho Matovič reálne prefacká. Chudáčik.
Matovič nemôže obetovať Krajčího, tak odovzdaného fackovacieho panáka by už nenašiel. Nik iný by zrejme jeho príkazy tak poslušne nevykonával. Fakt, je mi toho človiečika až ľúto.
Tú parenciu si ešte stále autor nevšimol ...
Teraz s ním prebieha na Ta3 diskusia. Už chápem, prečo ho Matovič tak strašne obhajuje. Lepšieho fackovacieho panáka by už nezohnal. Absolútne neagresívny, poslušný. To čo on akceptuje, by nezniesol - preháňam - asi ani bezdomovec "spod mosta".
Len si daj pozor ! On sa len tak urážať nenechá. Za to sľubuje po papuli ...(videl som to na jednom videu)
Autor článku sa nespomína, ale má zmysel pre humor. Radiť Ičovi testovať, očkovať ? Jemu, Vasilisovi premúdremu ? Vylúčené. Že by Sulo alebo Remiška položili vládu ? Ani bohovi ! Taký kšeft ? Kollár hovorí o možnosti rekonštrukcie. Akej neviem, ale asi ani on nie. Ale pekne to zneje. Zrejme komplet nová vláda, na čele s Matovičom. Ten je snaživý - usilovne vytvára Slovensku imidž "vidlákova", o chvíľu sa bude s ním obávať diskutovať aj taký Kim Jong un - aby sa nekompromitoval. Najkrajšie je video č. 10, ktoré úplne zapadá k téme. No a idem si oddýchnuť k žinčici s parenciou. (nová slovenská špecialita).
No veď dobre, ale neposkytol si mi schému, ako mám rozoznať kto lobuje, hoaxuje a vedome klame. Už len držať sa príslovia, že každé klamstvo časom vyjde na povrch. Veriť niečomu je väčšie riziko ako nedôverovať.
Ale je fakt, že si ešte nedávno bránil. Alebo to bol len podobný nick ??
Nemám dojem, že by sa posledne Ukrajinci nejak zvlášť bavili ...To sú tí mužíci ??
Okolo Sputnika je až príliš veľa emócií. U nás ich vyvoláva aj náš génius Matovič. Bežný človek je až príliš odkázaný na sprostredkované info z médií a pre nás neodborníkov je naozaj ťažké rozlíšiť ktoré údaje reprezentujú záujmy kšeftu výrobcov, resp. ktoré sú zamerané výlučne na pomoc pred pandémiou. Ja osobne určite uprednostním vakcínu, ktorá bude súčasne aj "priepustkou" do krajín EÚ.
Choď na vyšetrenie rakoviny žalúdka a na druhý deň buzeruj lekárov, čo sú to za byrokratických chcípákov, keď výsledky nie sú ešte hotové. Uvažuješ asi v tejto logike.
Zase tento génius niekoho poučuje a to typicky svojským, urážlivým spôsobom. Zrejme aj im je jasné, že ide o životy, nemusí im to pripomínať náš Vševedko.
Pokiaľ vo vláde bude Matovičova junta, zmätky budú stále. Neschopný Krajčí má ten pech, že je pandémia.
Aj pán premiér Dzurindovie niečo podobné svojho času sľubovali.a nesplnili. Sľuby sa sľubujú - blázni sa radujú.
A to peklo, čo tu máme my dole je vôbec najlepšie ! Čo oni, majú všetko čo potrebujú - voľnosť, prachy, vakcíny. My tu dole môžeme slobodne len chcípať.
Odporúčame