Práve že dáva. A veľkú logiku. Aspoň pre nich. Nie je predpoklad, že by prestali robiť hlúposti ako doteraz. Pčolinský môže byť usvedčený, môže byť zatknutý ďalší nominant vlády, Matovič môže ešte vynadať napr. Merkelovej, atď a to sú všetko mínus percentá pre súčasnú juntu. A opozícia má nohy na stole, a prakticky nemusí nič robiť, len čakať. A percentá im idú hore. Logika je v tom, že o pol roka môžu mať ešte menej % a stratia podporu médií - a to by ich dorazilo.


