Ten chlap má logiku "jak hovado". Je jasné, že nič sa tam upravovať nedá. Musí to padnúť. Ale gang štyroch to jasnačka nemôže chcieť - koryto je koryto. Strašia návratom mafie - ale berie im to stále menej ľudí. Už nemôže byť väčšia mafia ako oni, navyše sú aj neuveriteľne neschopní.

