Videl som to, ale pripadalo mi to, že s skôr niekto robí z vlády srandu. Nemôže byť úplne anonymná - toto video by ju v jej okolí úplne odpísalo.
Videl som to, ale pripadalo mi to, že s skôr niekto robí z vlády srandu. Nemôže byť úplne anonymná - toto video by ju v jej okolí úplne odpísalo.
Zemanová - keďže si narodená 1959 veľa času ti nezostáva do ekonomického odpísania. Dúfam, že to raz niekto pekne cynicky vysvetlí, keď budeš na rade.
Skúste nájsť článok o tejto téme v N alebo Sme. Nynčen.
Má najvyššiu podporu médií - preferencie nie sú prekvapivé. Nikto z nás nevie, čo je to vlastne zač v skutočnosti. Z Popolušky na trón - to nie je len tak. Určite sú tam záväzky. Niekto by mohol povedať, že teraz, keď je prezidentkou, môže konať v rámci svojej právomoci samostatne. Ale určite to tak nie je ...
Ale sú si aj sami na vine. Doteraz klídeček-tabáček, nič sa nám nemôže stať. A kým sa spamätajú, obuvník ich prevalcuje. To isté sa stalo svojho času aj Ficovi.
Nie som si istý, či tvoj návod je priam ideálny. Prvá a druhá veta sedí ale potom sú to len tvoje názory o šírení corony. O dáke štatistiky kde sa naozaj ľudia nakazili - vláda zatiaľ nestojí. A keby sa zatrhla výroba - sám by si nemal za čo žiť.
Keby to malo hlavu-pätu - nič proti. Ale po tom, čo doteraz dokázali "vytvoriť" skôr myslím, že to bude skôr chaotická splátanina, ktorú budú musieť opätovne upravovať. To je síce na uterák, ale ako vidieť z ich reakcií, budú sa brániť do "posledného výstrelu".
Načo sa rozčuľovať, náhodou je to fajn. To je ďalší klinec do ich rakve. Naštvať si akademickú obec, nie je búhvíco.
Hmm, viete čo to znamená pre niekoho sebavedomie, keď holič sa stane šéfom celého školstva ?! Keď sa už nemôže verejne chváliť tetovaním ...
Fakt tomu nerozumiem. ale čo už. Ak to niekto chápe, prosím vysvetliť. V exile mal vcelku slušnú existenciu, nič moc, ale uživil by sa v pohode. Vrátil sa - z princípu ? Vedel, čo ho čaká - rusi to naznačovali celkom jasne. Kde a ako bude zabásnutý, nikto nevie, ale určite to bude horšie ako niekde - hocikde - v exile, vrátane možností na nejaké aktivity. A ak je pre Rusov naozaj nebezpečný - už živý odtiaľ nevyjde.
My amatéri to môžeme ťažko posudzovať koľko je to 10%. Keď si dám kávu a robím, myslím si, že by to mohlo byť aj viac - niekedy ochrápaný večer - aj menej. Zaujímavá je skôr variabilnosť výkonu mozgu u rôznych ľudí a schopnosť ho využívať určitým smerom. Matematici, umelci, jazykovedci atď ... Prirovnanie - ovládam photoshop tak na 50% a myslím si, že som dobrý - ale sú takí, čo ho ovládajú na 100% ... (osobne takého nepoznám)
Nuž ale vládnúca junta má pod kontrolou komplet štátny aparát. Nepohodlného kajúcnika jednoducho odstavia. Stále to prebieha na jedinom princípe - špinavá, korupčná Ficomafia a zásadoví nekompromisní bojovníci za očistu spoločnosti - Matovič & Co. Čo je horšie, veľa ľudí tomuto čierno-bielemu deleniu aj verí ...
Ále sú aj škaredšie. V "minulosti" na pive - každý chlap, iný názor. Od štíhlych po macaté. Nie som si istý, či tá jej fotka v článku neprešla fotošopom ...
Prepáč, ale s jej postavou ?? Je fakt, že ona o tom nevie.
Zaujímavé, väčšina diskutérov chápe novinára ako niečo nezávislé, píšuce podľa svojho vedomia a svedomia. V žiadnych novinách neprejde žiadny článok bez schválenia šéfredaktora a ten je ešte zodpovedný voči vlastníkovi média. V každom svojom článku novinár vie, čo môže a čo nie, väčšinou sú prideľované. Vedenie Pravdy si vybralo svoju strednú cestu - doľava od Sme a N a naopak od HS, HD. My sa tu v debatách aspoň môžeme vykecať aj keď pre dáke ovplyvňovanie verejnej mienky je nás primálo.
Inak pozri si na Viasat History - dokumentárne autentické filmy o nástupe Hitlera k moci. Je tam toho dosť a bez ideológie. Žiadna dobrovoľnosť - je fakt, že dokázal zmanipulovať 92% národa - ale doslovne vyvraždil komplet opozíciu - dokonca aj fanatických vodcov SA keď mu už boli nepohodlní. Naši kléro-fašisti vo vláde tiež dokázali demagógiou a šírením strachu ovládnuť myslenie bežnej Slovače a v rámci svojej nenažranosti a tuposti postupne likvidujú Slovensko.
V poriadku, keď to treba - ľudia pochopia. Lenže aj ten najtvrdší lockdown nemá nič spoločné so sebazachraňujúcimi opatreniami vlády - ako je predlžovanie krízového stavu - to nie je to isté, ako si mnohí myslia. Som presvedčený, že každá iná vláda - aj dočasná, úradnícka - by pandémiu riešila podstatne úspešnejšie. Teraz je to neriadený chaos.
Zase nový nick. Zrejme nový prívrženec Hlasu a Smeru, že ?
Ale má to aj iný rozmer. Ak je to pravda, to znamená, že tento režim, čo nám tu vládne, má jednoznačne podporu USA, Nato a zrejme aj EÚ. Vôbec ich nezaujíma, čo sa u nás naozaj deje - dôležitá je konformnosť voči ich požiadavkám. V tom prípade si doma robte, čo chcete, máte našu plnú podporu. Na ňu sa zrejme Matovič & Co. spolieha pri obhajobe svojich diktátorských pozícií.
Odporúčame