Jediný pán a vlastník Slovenska znovu poukazuje na to, kto všetko je vinný. Premiér je zodpovedný za fungovanie vlády, riešiť problémy, odstraňovať neschopných - byť autoritou. Viem, že tu diskutujúci to všetci dobre vedia - to by malo byť pre tých jeho ešte neuveriteľných 13%. Ale dá sa vidieť, že v debatách pomaly mizne jeho podpora - klasickí "lebo ficovci" už dochádzajú na to, že by bola asi lepšia rekonštrukcia tejto vlády - ale už bez Matoviča ...

