Dominik, ľudia budú veriť - nie novinárom ale médiám - časť voličov sleduje len telky. A podľa toho aj hodnotia a aj volia. Výrok "musí to byť pravda, veď to bolo v televízii !" platí od komoušov doteraz. Pozri dnes napr. RTVS. Môžem predpokladať, čo tam bude a čo nie. Bude tam tento jeho výrok nejako komentovaný ? Keď svojho času Becík vypovedal vláde poslušnosť - uverejnili to, ale hneď na to dali komentár "odborníka", ktorý ho zotrel pod čiernu zem. A tak je to vždy.

