Za komoušov to bolo jasné. ML - od rána do večera. Po 1989 som už ML nepociťoval - len čítal v médiách, kto viac kradne a rozpredáva štát. Bolo jasné, že médiá zastávajú záujmy oligarchov a politikov - bežní ľudia boli pre nich len masou určenou pre manipuláciu, hlavne k voľbám. Prestal som im veriť a už hodnotím len to, čo vidím. Teraz to čo vidím je psychopatický diktátorský premiér s metódami nacistického režimu. Jeho neoprávnenosť vykonávať najvyššiu štátnu funkciu potvrdzuje prakticky denno-denne svojimi hlúpymi vyjadreniami pred mikrofónom - nech je kdekoľvek. A som presvedčený, že kradne zo štátneho s rovnakou usilovnosťou ako jeho predchodcovia. Preto na záver - áno, radšej Pelle, radšej Fico ako tento nekontrolovateľný blázon.

