Čo by tam robili ? Trump je beloch a vniknutie do Kapitolu by im nič neprinieslo. Aj tá špeciálna skupina by tam našla len zopár bufetov ...
Čo by tam robili ? Trump je beloch a vniknutie do Kapitolu by im nič neprinieslo. Aj tá špeciálna skupina by tam našla len zopár bufetov ...
Ad ruskiokupanti
Takí ako on vidia len čierno-bielo. Jednoducho každý musí byť na niekoho strane. Ak neznášaš Matoviča, si automaticky Ficovec. Polovica týchto debatérov je naivná a druhá platená.
Vyrátaj si to. Pelle s Ficom nemajú dosť %. Ale za taký rok - dva sa môže situácia zmeniť v prospech ľavice. Neverím príliš v relevantnosť súčasných prieskumov - ale dá sa čakať, že síce vyhrá Pelle ale nemá s kým utvoriť vládu. Druhý bude Sulo, za ním dosť veľké % verných Matovičovcov a vďaka lib. médiám sa teraz presadia Trubanovci. A to bude na vládnutie stačiť. Môžu prípadne pribrať Kollára - keď ho jeho fanynky dotlačia nad 5%.
Všetky svoje argumenty opieraš o údaje z médií. Teda im dôveruješ. Niektorým. Dôverovať médiám chce dosť veľkú naivitu - lebo každé je spojené z dákym vlastníkom, ktorý určuje v prospech koho sa má písať. Hovoriť o objektívnosti a pravdivosti médií je smiešne. Neplatilo to za Hitlera, neplatilo za komoušov, neplatí ani teraz. Každé médium má svojho pána a redaktori píšu to, čo chce. Teda ešte raz - kto vyhlasuje údaje z médií za pravdivé je naivka alebo platený diskutér.
To, že sa teraz Sulík dekuje neznamená, že sa podriadil a odpustil. Situácia v korone je neprehľadná a môže sa vyvinúť rôznym spôsobom. Vyčkáva a udrie vtedy, keď sa Matovičov trón ešte viac zatrasie. A to určite bude. To, že sa pre diktátora stal Sulík nepriateľom č.1 nie je pre súdržnosť ich junty dobré znamenie. Zachrániť by ich mohli nové voľby, čo však Matovičova ješitnosť nepripúšťa. A samozrejme toho sa bojí aj Remiška s Kollárovcami. (Myslím, že samotnému Kollárovi je to jedno).
Hej minister obrany s modrou knižkou a špecialista na odpočúvanie. A keď Sulík rozbije túto juntu, má len plus.
Rastic ale ako ?! Má armádu, má policajtov, podporuje ho väčšina médií, vrátane RTVS - robí si zákony ako chce a skriminalizuje každý nesúhlas. Hitler v malom. Ide určite o veľké kšefty oligarchie - stále ho držia.
Ale všetko do nohy Matovičove marionetty. Aj keď premiérom nebude - de facto ním zostane.
Je zlatý. Populizmus na ktorý mu už nikto neskočí. Mohol by aj prehlásiť, že bude pokutovať aj za dodatočné vypisovanie pandemických výnimiek.
Ale pamätám si, že keď s tým svojím ANO začínal, tak všetci drobnopodnikatelia čo som poznal tvrdili, že oplatí sa voliť iba jeho. Veriť politikom ...
Jeho krédo je : Neberte ma vážne ale musíte robiť to, čo chcem !
Nielen seba. Raz to pocítia aj jeho decká. Nič moc, keď denne budú počúvať lichotivé pripomienky k svojmu fotríkovi.
Ale presne táto taktika - rozdúchavať hystériu okolo korony, drží diktátora pri vesle. Jeho agresívne a emotívne prejavy v masmédiách mu ešte "žerie" priveľa Slovače. Odkiaľ sa majú ľudia spamätať, keď v najsledovanejšom médiu RTVS vlastne plošné testovanie podporujú ? Aj o samotnom vládcovi sa vyjadrujú dosť opatrne, alibisticky. Jeho skalní voliči sú povahou takí istí ako on - budú ho obhajovať až do "konca" - niečo ako v prípade Hitlera. A neustále predlžovanie krízového stavu vlastne kriminalizuje akýkoľvek odpor voči vládnucej junte.
Jeno ja tiež moc Repu nemusím, mám o ňom dojem, že pri písaní článkov si vždy oblieka iný kabát . Ale emóciami Matoviča nezrušíš - nebuď ako on. A navyše fašizmus charakterizuje hlavne extrémny nacionalizmus - a náš diktátor je všetko, len nie nacionalista. Je to chorý paranoik a mal by byť ústavne liečený. Asi tak.
Ľudia sú presne takí, akých ich vyrobil Matovič. Vidia, že premiérom je niekto absolútne nekompetentný a reagujú na to po svojom, často zbytočne agresívne a emotívne. Vláda sa drží pri vesle len predlžovaním krízového stavu - ale to nebude možné donekonečna. Hlúpe riadenie štátu sa začne prejavovať naplno aj v iných oblastiach - a čo bude ďalej je už v oblasti Sci-fi.
Náš šéf síce nevraždí, ale obviňuje defacto iného. Nemá tú moc, čo rímski cisári ale keby mal - ktovie ?
Matovičovi sa nedá veriť v ničom - profesionálny hysterický klamár.
Teoreticky máš pravdu. Ale tých ľudí spája to, čo ti zrejme vysvetľovať netreba. Keby aj Matoviča odstavili - premiérom by mal byť niekto z Oľano - kto ?! Všetci do jedného sú jeho poslušní služobníci. SAS sú skrytá opozícia ale kšefty sú kšefty a Remiška a Kollár sú radi, že sa nezvolebnieva.
Máš úžasné argumenty. Mne na Matoviča stačí to, že ponúkol svoju rodinu na sociálnej sieti za "lajky". To nepoprieš a mne to úplne stačí, aby som si urobil o ňom názor - aj keď je toho samozrejme viac.
Daj pred vetu "vraj". Sienkiewitz - Quo vadis je len román.
Ale je to až 5 milionov testov - a tie musí minúť. Kšeft je kšeft. Bez plošného ich neminie. Počas dní plošného sa bojím vládneho teroru.
Odporúčame