Premiér Matovič sa úplne zbláznil. Testami nakúpenými Sulíkom by netestoval ani psa !
Jeho IGORODIE (veľmi pekné) na Sulovi štve len jedno. Jeho súčasné preferencie. Inak rozčuľovať sa nad týmto indivíduom nemá zmysel. Je to blázon ale s geniálnym zmyslom pre manipuláciu istej skupiny obyvateľstva. Vedel si vybrať podriadených - od jeho vôle je závislé prakticky celé Oľano, ktoré predstavuje "gro" celej koalície. Kiskovci sa boja nových volieb - vedia, že skončili. Kollárovcov nekritizuje, potrebuje ich a vie, že Borisovi je viac-menej jedno, či tam je alebo nie. Sulík keby veľmi chcel, mohol by naozaj teraz povaliť vládu a dosiahnuť nové voľby, v ktorých by mohol uspieť – ale len čaká - lenže opozícia môže byť za rok taká silná, že zostaví vládu sama a Sulík bude na tom rovnako, ako po páde Radičovej vlády. Ale ak má trochu rozumu, musí vedieť, že ešte tri roky nemôžu spolu s bláznom existovať. Je fakt, že k tomu by aj potreboval spoluprácu niektorých médií - lenže to najsilnejšie - RTVS - je zatiaľ jasne a nepochopiteľne na strane diktátora.