Matovič: Spravili sme zubatej hody, zažijeme peklo na Zemi
Ten chlap - čerta chlap, ufňukaný sopliak - mi naozaj pripomína Hitlera. Aj ten za porážku Nemecka vinil všetkých, len nie seba - pred sebevraždou len konštatoval, že nemecký národ ho nebol hoden. Ten náš si to myslí tiež, nikto ho nerešpektuje, sabotujú ho, hádžu polená pod nohy, dokonca pichajú nôž do chrbta - to čo sa zlé deje, zapríčinili iní. To, že v lete, keď sa zdalo, že pandémia je na ústupe, sa nedialo nič, junta pekne dovolenkovala - až kým to neprepuklo znovu. A zase - on ako premiér za to nemôže, že iní členovia vlády to odsabotovali. Ale sám, porušil všetko čo sa dalo a tváril sa, že nevedel, že to nesmie. Fakt, takého exoda ešte Slovensko nemalo - vrátane Biľaka ...