To, že vládna junta klame so štatistikami som presvedčený. Pod "palcom" má všetkých potrebných. Ale dokázať to ... Poprú všetko a dokonca obrátia naopak a zo svojho kritika urobia krvavého koronistu .
To, že vládna junta klame so štatistikami som presvedčený. Pod "palcom" má všetkých potrebných. Ale dokázať to ... Poprú všetko a dokonca obrátia naopak a zo svojho kritika urobia krvavého koronistu .
Dobre platia za príspevky ? Ak áno, prestúpim k vám. Každé € sa zíde. Alebo ty si ten viac nickový "lebo Fico" fantóm ?? To sa asi nebudeš chcieť deliť ...
Presne tak. Písal som to bez videnia tvojho príspevku.
Snaha Naďa zapáčiť sa šéfovi je až úsmevná. Pritom on sám je pre neho to isté, čo bol svojho času Himmler pre Hitlera ...
Nie je ani tak idiot ako prospechár. Čo by bol bez Matoviča ? Teraz je síce rektálna rúrka, ale je pri koryte. Je niečo podobné, ako bol za Hitlera Himmler.
Tam nebola žiadna ilúzia. Celkom jasné chránenie svojich korýt. Nacistov a vrahov volili svojho času Nemci. Našinci volili psychopatov a ešte väčších zlodejov, ako tu boli predtým.
Brezen - dosť zlý postreh. Zlé časy dali šancu Hitlerovi a vedel ju využiť. A že by si dal diktátor radiť Naďom ? Veď on ho urobil tým, čím je ! Naď je horší ako Matovič - lebo ten je blázon, dnes to potvrdil prostituovaním svojej rodiny na sociálnej sieti.
To je zbytočné, bude tak písať vždy. Pár euro navyše sa vždy zíde. A v tomto sú Naď a Ičo určite štedrí. Aj to plusko si zrejme poslal sám z iného nicku.
Teraz to dostane kopec mladých zdravotníkov. A kým sa ty dostaneš na radu, tak sa už budú určite sťažovať, že nemôžu. A nepôjdeš !
Srandičky, srandičky ... Aj tie nás prejdú.
Hmm ale uvedom si, koľko ľudí číta túto debatu ? Tisíc ? Aj to je veľa. Matovičovi naivní voliči pravdepodobne ani internetové noviny nečítajú. Pozrú večer RTVS alebo Markízu a vedia všetko ! Čo sa tam o Matovičovi dozvedia ? Bojovník proti hnusobe a sľúbil odstrániť korupciu. A stále mu veria. To je tých 13%..
Hmm, keď sa tak dívam do histórie a aj súčasnosti nevidím, kto tak nerobil. Prašť jako uhoď.
Nečaká. V povedomí väčšiny Slovače je obraz Fico-loupežník. Je si sám na vine. Vyhrieval sa slniečku svojich percent, nemal žiadne svoje noviny, žiadnu televíziu. Majitelia médií sa presunuli tam, kde je lepšia perspektíva a zničohonič z neho urobili zloducha. Niežeby nemal maslo na hlave - ale to má každý z tých terajších. Faktom je, že 99,9 % ľudí nemá iné info ako z médií - a tie dokážu zázraky.
Wúdú prečo zbytočne agresívne napádaš ! Každý tu má nárok na svoj názor ! A Valdo len konštatuje to čo naozaj je. Som za očkovanie ale pre každého musí byť jasné, že je to teraz aj kšeft storočia. Priznaj sa koľko máš nickov ?? - keď všetko otáčaš na tých chudáčikov zo Smeru ?
Ja som tvrdo za očkovanie. Ale aj proti hlúpym politikom, ktorí zo všetkého vytĺkajú politický kapitál. Ale Krčméry hlúpy nie je - prečo až také podliezanie ?!
To máš pravdu. Ja napr. o zákazoch ku korone naozaj nemusím nič vedieť. Nie je povinnosťou vlastniť televízor, telefón, počítač, dokonca ani rádio. Pre dôležité informácie vždy fungovala pošta a tou mi nič neprišlo. Ale neboj sa, starostovia obcí dostanú úlohu a ľudia budú oboznamovaní aj inak. V malých obciach možno aj osobne.
Je tu vakcína, asi bude aj účinná a o možných vedľajších účinkoch sa Slovač určite dozvie - kým to začnú dostávať bežní ľudia. Dosť chápem aj to patetické divadlo okolo toho - vraj 1/3 Slovákov sa očkovať nechce, takže ich treba povzbudiť, na ľudí vie emotívny tlak dosť pôsobiť - viď voličov Matoviča. Ale človek so vzdelaním Krčméryho sa môže vyhnúť až tak "lacnému" zdôvodňovaniu - ja som dostal už 17 vakcín a žiadna negatívna reakcia ! Logiku môže posúdiť každý sám. Nepáčilo sa mi aj jeho až "byzantské" nadbiehanie prítomným politikom.
Pre neho je to OK. Veď tí bezbožníci boli vedení určite bohom ! Celé Oľano je až presýtené fanatikmi. Netuším, či je tam aj Krčméry ale správa sa tak.
Ak to bolo len zneužitie - sami sú si na vine. Čušali a potom aj vyhlásenia boli veľmi neurčité. Mne bolo podozrivé len to, že najbližšia rodina mlčí. A novinári sú ako jastrabi po senzácii - určite ju aj kontaktovali. Keby bolo zle, tak rodina dá prehlásenie, že sa obávajú atď atď. Ale žiadne protesty z ich strany. Tak bolo voľné pole pre dohady a aj sa využilo...
O chvíľu bude aj u nás. Niežeby naši ľudia boli nezodpovední, ako tvrdí Matovič, ale vinou chaotických opatrení. Na jednej strane sa niečo až hystericky zakazuje - na druhej je kopa nelogických výnimiek, podľa požiadaviek niektorých politikov blízkych Matovičovi.
Odporúčame