Mr. fígeľ - ty si ale žartovník ! Vymyslel si novú hodnosť ! Zaujímavé, u teba je všetko zlé smerom k Smeru. To, čo je teraz totálne na smiech - tomu sa vyhýbaš. A rúška neboli ani za tvojich terajších miláčikov. Samo - je demokracia a v Pravde teraz naozaj môžeš povedať skoro všetko bez rizika, že ťa vymažú - ale keď vieš rátať, koľkí tu sympatizujú s Matovičovcami ? To je relevancia a nie to ako kto tu hlasno kričí a uráža.


