Máš priveľa emócií ... Politika by nemala byť o emóciách ale o rozvážnosti, rozume a kvalifikovanosti. Ale bohužiaľ pre drvivú väčšinu našich politikov to neplatí - takže prečo by mal byť iný aj diskutér "z ľudu".Tak si pokojne vyrývaj ďalej ...
Máš priveľa emócií ... Politika by nemala byť o emóciách ale o rozvážnosti, rozume a kvalifikovanosti. Ale bohužiaľ pre drvivú väčšinu našich politikov to neplatí - takže prečo by mal byť iný aj diskutér "z ľudu".Tak si pokojne vyrývaj ďalej ...
Krásne futbalové časy ! Ale aj hokejové. Skoro povinnosť pre študáka - cez týždeň hokejová liga - permanentka na rok 90 Kčs, v sobotu-nedeľu futbal. Finále PVP som si dokonca nahral na magneťák B4 (aj finále ME) . Mám to dodnes. A kto videl hrať Karola Jokla - nemôže na to zabudnúť. Jeho dribling, góly, prihrávky - fakt škoda, že bol vtedy takmer stále zranený ...
Re: sapiens - a povedz mi jediný dôvod, prečo by som nemal. Tu diskutujúci majú väčšinou "svoje kone". Neberiem im to - každý má nárok na svoj názor. Ale ja principiálne neverím médiám - a iný zdroj informácií nemám - ako bežný občan SR.
Keby za tým všetkým nebolo brutálne zavraždenie tej dvojice - bral by som to všetko ako divadelnú show pre pobavenie. Komplet slovenská politická scéna za výdatnej podpory kapitálovej oligarchie si za peniaze daňových poplatníkov vybavuje navzájom účty a robí predvolebnú kampaň. V tejto tragikomédii je ťažko hľadať pozitívnu rolu - pre mňa sú všetky negatívne. Niekoho obviňovať či obhajovať tu nemá pre obyčajných ľudí zmysel.
Mal 60. Môžete čítať tabule koľko chcete - stačí sekunda nepozornosti a je to. Chudák mal pech.
Re 333 - dalo by sa všeličo pripomenúť, ale asi to nemá zmysel. Tvoja otázka je rečnícka - odpoveď nečakáš.
Re - Crash, súhlasím, môžeš mať aj iný názor - to je normálne, ale sú tu aj takí s psychickými problémami a a riešia si ich svojím "diskutovaním" - namiesto protiargumentov nadávajú, urážajú. Čo už, aj takí sú, najlepšie nereagovať. Ale určite sú tu aj takí, ktorých názor tvorí určitá dávka € - s tým tiež nič neurobíš. Možno sú chudobní ... Tiež nereagovať.
Máš pravdu - len či bude čo odtajniť. Jedine ak niekto z tých, čo boli pri tom, bude mať výčitky svedomia. Dokumenty budú dávno po recyklácii ... Myslím si, že už v súčasnosti mnohé postihol tento osud .
pre bonovox - to tvoje spojenie je silné kafe - opačne povedané, tie ktoré spomínaš prvé - vraždili, lúpili. Spomínaš len tých, ktorí ti politicky nesedia, keby si sa snažil byť aspoň trochu objektívny - nepovieš len bingo ale uvedieš aj iné mená - napr. Kiska, Matovič, Sulík, Truban a ďalších, o ktorých "čistote" sa dá tiež pochybovať. Pochybovať by si mal o všetkých. Ak nerobíš priamo v politike - tak tvoje informácie o politikoch, ich vine či nevine, sú takmer výlučne z médií a médiá regulujú kapitáloví oligarchovia aby reprezentovali ich záujmy - prečo by im mal bežný občan dôverovať ?? Ale realita je bohužiaľ taká, že fáme o objektívnosti a serióznosti médií verí ešte veľmi veľa Slovače ...
Celá táto odporná vražda aj s tým nechutným kolotočom, ktorý sa okolo toho od začiatku točí mi pripomína hru, ktorú sme ako študáci mastili kedy sa len dalo - šnaps. Predstieranie, fixlovanie, tromfy, útočnosť, opatrnosť - a výsledok je známy až pri poslednej karte - to všetko sa deje od vraždy a hlavne teraz pri procese – len tých hráčov je podstatne viac. V tomto prípade už neverím naozaj nikomu a ničomu – a dúfam, že po vynesení „poslednej karty“ sa dozvieme naozajstnú pravdu. To, čo zatiaľ počúvame zo všetkých strán, je skôr želaná pravda prakticky všetkých zúčastnených „hráčov“.
Takíto šašovia sú v diskusii užitoční, aspoň sa odreagujú tí, ktorí témy príliš "žerú".
pre Peterson - )Súhlas ale čo s tým ?? Všetci sú súčasťou Oligarchie, ktorá u nás - vlastne nielen u nás - má v moci prakticky všetky nástroje na presadzovanie svojich záujmov. Podľa svojich potrieb reguluje médiá, politikov, orgány štátnej správy - vlastne všetko, čo súvisí s dosahovaním vlastných ziskov. Ak má niekto výhrady - je cez médiá rôznymi metódami osobnostne zlikvidovaný. Oligarchia vždy u nás v nejakej miere ovplyvňovala politické dianie - ale teraz to už presahuje medze normálnosti. Proti takej presile kapitálu sa však reálne dá ťažko niečo robiť.
Bez šance, to je tiež svojím spôsobom mafia.
Konkretizuj prosím, inak si takého istého druhu ako tí novinári. Vražda je odporná vec - rovnako odporné je aj jej zneužívanie na politické ciele. A mám silný dojem, že v tomto prípade ide skôr o to politické využitie ako o spravodlivé potrestanie vrahov. A zrejme nie som sám.
Veď odporná politická hra na emócie je celá táto kauza prakticky od začiatku ! A novinári píšu len to, čo od nich chcú ich páni. Tu ide o prachy, nie o morálku.
Máš pravdu. Tu vôbec nejde o to, ako sa to naozaj stalo. Obviniť, odsúdiť - to verejnosti stačí a vytĺcť z toho politický kapitál. A to je hlavné. Odporné zneužívanie vraždy dvoch ľudí.
Samozrejme, chce to ukladať všetko čo som nafotil v RAW. Až tak veľa pamäte to nechce. Teraz poškuľujem po Pentax 645Z. V rámci svojho formátu je to to najlacnejšie ...
Prepáč, vyjadruj sa logicky - tu nejde o to, či je to darebák alebo nie - ale ako to naozaj bolo. Kto si to pamätá, musí mu Marčekova výpoveď znieť podivne. Vtedy sa aj tvrdilo, že ona bola zavraždená prvá. Aj na to sa nepamätáš ??
Píšem to isté znovu - celá tá Marčekova výpoveď mi akosi nesedí s faktami, ktoré boli priebežne uvádzané v médiách počas vyšetrovania. Pôvodne mala byť zabitá najprv jeho snúbenica a to z bezprostrednej blízkosti do hlavy a jeho si mal vraj počkať, kým sa vrátil - z tuším z garáže. Najprv to bol jeden zásah do hrude, potom v bola v médiách správa, že strely boli dve - ale na jedno miesto, a preto sa na to prišlo neskôr. Teraz sa o tom nikto nezmieňuje. Pritom ak sú tieto fakty pravdivé - tak Marčekova výpoveď je bezcenná. Pamätá si niekto dátum, keď bol v novinách zverejnený ten fakt o dvojzásahu ??
Kto si spomína .... určite bol v periodikách svojho času - ešte pred obvinením tejto štvorice - uvedený fakt z vyšetrovania, že Kuciak bol zastrelený dvomi guľkami z bezprostrednej blízkosti - na to isté miesto ! To je zrejme možné len rýchlym dvojvýstrelom - určite nie tak, ako vraví Marček - výstrelom do ležiaceho tela. Pamätám si, že vtedy to komentovala nejakým spôsobom aj jeho matka. Alebo to bol vtedy len výmysel médií ? Ak nie, tak celá Marčekova výpoveď je nezmyslom. Nespomína si niekto na presnejší dátum, kedy to bolo v správach ??
Odporúčame