Nie sú to žiadne obetované jahniatka.Jasní žoldáci. Keď im priplatia - zostanú aj teraz.
Nie sú to žiadne obetované jahniatka.Jasní žoldáci. Keď im priplatia - zostanú aj teraz.
Voľby sa blížia a percentá sú mizerné. Emotívne témy sa hodia.
Teraz už naozaj neviem či naozaj existuje zásahová jednotka s takýmto názvom, alebo je to len také bulvárne novinárske označenie, alebo si tak oni sami vravia - dúfam, že tá prvá verzia neplatí - bolo by to trápne.
Pre teba je každý červenohnedý, kto má iný názor ako ty.
Hmm, predtým boli prezidenti až traja komouši - ale každý ich poznal, ľudia vedeli čo volia. O Kiskovi som sa dozvedel až z kandidátky a jeho víťazstvo ma prekvapilo. Ale Čaputová - tri mesiace pred voľbami o nej nevedel skoro nik, určite ani ty. Promovaná právnička s jednou eko-aktivitou. Nič viac. Všetko, čo o nej vieme, je z médií. Tvoja dôvera v médiá je obdivuhodná, keď sa pre teba stala po tak krátkom čase hviezdou. Takých politických hviezd už v minulosti bola fúra - a vyfarbili sa všelijak. Alebo - si nejak inak motivovaný ??
Fúfff, dnes si sa rozšoup ...
Myslíš, že terajší novinári poznajú niečo ako novinárska česť ? Čo sa im prikáže - napíšu. Prachy sú prachy.
Kto si otvorí článok, ktorý napíše tento redaktor - musí vedieť, čo ho očakáva. Ale v Pravde si možno našťastie nájsť komentáre iných ... Pravďáci zrejme očakávajú, ako dopadnú voľby.
Keď niekoho preferuješ - musí v tom byť logika. Zatiaľ si nič konkrétne nepovedal - len to, čo si môžem prečítať v ktoromkoľvek opozičnom denníku. Mne ako dôkaz na niekoho obvinenie fakty z médií nestačia. Alebo ty máš tam hore "svojich" ľudí ?? Alebo aj to, že ten, kto stále tvrdí to isté, má na to dobrý dôvod ...Takých je tu tiež dosť.
Ja si to nemyslím - nedávno sa v telke Fico jasne vyjadril, že s Kotlebom nepôjde. To by pri opakovaných voľbách znamenalo prudký pokles jeho ľavicových voličov a zrejme by ho aj vylúčili z európskej SD. Jedine, že by sa dohodli na tajnej spolupráci - ale tam stačí, že sa niekto "prekecne" - sú v háji.
Uff, máš dosť nízke nároky na osobnosť premiéra - napr. Hlina - predstav si, že sa naštve pri zahraničnej návšteve a spustí svoj slovník. Truban nevie súvisle logicky dlhšie rozprávať k veci, Kiskovi nevystačia prezidentské frázy, bude sa musieť konkrétne vyjadrovať - čo som u neho nikdy nevidel, Beblavý - jeho priamy prejav je tiež dosť slabý, rovnako aj jeho osobnosť. Jedine - ako tak, Boris Kollár - ten by asi bol "pochúťkou" pre zahraničný bulvár. V minulosti taký Dzurinda, Čarnogurský, Fígel - nech boli akýkoľvek - boli osobnosťami. Ale teraz ? Tak povedz konkrétne, ktorý je tvojím lídrom ??
Vyjadruj sa konkrétnejšie, lebo to, čo tak emotívne podávaš sa hodí takmer komplet na naše politické spektrum.
Ja totiž tých hore nedelím na Fica, Hlinu, Trubana, Sulíka, Pelegriniho, Bugára, Danka - no okrem Kisku, ten je u mňa úplne zvlášť - ale na darebákov a slušňákov. Môžem len predpokladať kto aký je, lebo informácie sú pre mňa dostupné len z médií, ktorým neverím. Tak radšej neverím nikomu z tých hore - pre všetkých ! je to zárobková činnosť a o nás sa zaujímajú len pred voľbami. Asi tak.
To Expo ti závidím. Vtedy som bol v lete v Juhoške a aj tam sme potrebovali devízák na dináre. Myslím si, že u mnohých normálnych Slovákov - nie ako ten s tým vulgárnym príspevkom vyššie - pretrváva silná nostalgia za Československom. Tu rozhoduje chladná hlava a fakty, dokumenty. Emócie, živené v minulosti, prakticky od vzniku republiky v 1918 - všetkými médiami, školskými osnovami, učebnicami, historickými publikáciami - to všetko sa muselo odraziť vo vnímaní Československa jeho občanmi ako pevný, nemenný historický útvar. O obsahu Pisttsburgskej sme sa dozvedeli až po 89 tom. A tiež o ďalších skutočnostiach, ktoré v predošlých režimoch nemohli byť predmetom diskusie na žiadnej úrovni - no až na tých pár mesiacov v 1968. Kritikom vzniku Slovenskej republiky by som doporučil viac čítať - historických faktov je už teraz dosť, a nie žiť v emotívne, nostalgicky prikrášlených časoch bývalého Československa ...
Kňažka som v minulosti dosť "nemusel" za jeho teatrálne politické správanie - ale teraz to dosť seriózne vystihol. O to horší bol Pithart - ktorý to vôbec nevystihol, aj keď v úvode spomenul nerealizovanú Pittsburgskú dohodu a ešte aj tvrdil, že pozná dobre pomery na Slovensku. Ten istý postoj ako vtedy - čo tí Slováci vlastne chcú ??
Riešil aj svoj vzťah k Zemanovi - vraj Slováci majú a mali posledných dvoch prezidentov na rozdiel od Česka dobrých a nemajú také problémy ako oni - celé jeho vystúpenie bolo cítiť ako je "dobre" informovaný ...
Veľmi typická bola texte Koziakova pripomienka " ktorých účastníkmi boli aj !! Rómovia. " Typické.
Nebudem písať skoro to isté, ja som si to stiahol a prečítal a mám ten istý názor. Možno bola prítomná pri písaní tohto prejavu - možno vôbec nie - ten kto to písal si príliš so slohom práce nedal - skáče niekedy úplne bez logiky z témy do témy. Keby sa jednalo priamy príhovor - bez papiera, tak to chápem - ale takto - nič moc. Jej diskutérni zástancovia smerom dolu chcú aby sa jej niečo vytklo - čo také - všetko sú veci, ktoré mohol a môže mať v príhovore ktorýkoľvek slovenský prezident - sú to populistické frázy na citlivé témy, ktoré sa u nás riešia odjakživa. Sú tam však narážky na týranie žien, zlý život menšín čo už dosť pripomína niekoho témy. Na rozdiel od druhých, jej to však nevyčítam. Trojmesačná prezidentka má byť komu za čo vďačná a poslušne plní úlohu marionetty.
Nereaguj, štýl je stále ten istý, len mení nicky.
Odporúčame