Amerika by nemala predlžovať vojnu pomalými dodávkami starších zbraní, musí sa trochu rozhýbať a dodať aj niečo moderné. A EÚ by sa mohlo konečne zobudiť tiež!
Amerika by nemala predlžovať vojnu pomalými dodávkami starších zbraní, musí sa trochu rozhýbať a dodať aj niečo moderné. A EÚ by sa mohlo konečne zobudiť tiež!
Nie, on bude žiť večne, ako Lenin...
Poukázánie na neschopnosť a zločinnosť súčasného fašistického režimu v Kremli, rozčertilo všetkých platených trolov a dezolátov...
Čudujem sa redakcii, že tu trpí tieto trolie účty, plarené Kremľom.
A celá Európa už mrzne bez RuZZkého plynu...
S fašistami sa dohodnúť nedá, fašistické Rusko musí byť porazené! Sláva Ukrajine
Presne si vystihol to, čo fašista Putin robí!
Potom budú nasledovať Himars s dostrelom 300 km a tanky Abrams. Samé "dobré" správy pre fašistov z Kremľa.
Keď ich nemôže uspokojiť vývoj na bojisku, aspoň sa uspokoja sami!
A už tá rozkradnutá a nekompetentná kremeľská armáda začína byť naozaj na smiech. Škoda len tých zbytočne zmarených životov, pre jedného ch_ja z Kremľa!
Rakovina mozgu by Putinove rozhonutia vysvetľovala.
Ale sa osvedčili aj ako stíhače zastaralých tankov, vďaka svojej obratnosti a protitankovým prostriedkom, ktoré nesú.
A akú má koncepciu fašistické Rusko? Že krajinu, ktorá sa k nemu nepripojí dobrovolne, pripojí nasilu, brutálnou vojenskou silou? Musíš byť platený trol, lebo si až tak dezorientovaný?
Západ a demokratické sili, budú pomáhať Ukrajine až do jej víťazstva nad ruskými fašistickými silami. Smrť fašizmu! Sláva Ukrajine!
Skorumpovaná kleptokracia, taká je kremeľská lúza.
Odporúčame