Diabol a jeho cirkev...
To svedčí o jeho skutočnej "obľúbenosti" v Rusku viac, ako zverejňované prieskumy.
Kedy ruská fašistická armáda povedala pravdu o stratách?
Ruskí vojací už hromadne se rú len do čiernych igelitových vriec
Čo nezhynie na Ukrajine, neupije sa, tak zomrie na AIDS, budúcnosť Mordoru.
A keby ste tak všetci kremeľskí trolovia, zdvihli zadky od monitorov a šli tomu Mordoru pomôcť... nech naplnia všetky igelitové vrecia...
Myslíš tých Ukrajincov, civilov, ktorých rusáci mučili, zmasakrovali a nahádzali do masových hrobov?
Keď kremeľ riadi pedofil, sexuológ sa môže zísť:
Rusko je fašistická diktatúra, ktorá napadla susednú krajinu, kde vraždí, znásilňuje a rabuje. Každý, kto Rusku nadŕža, alebo ho dokonca podporuje je morálny odpad, alebo minimálne dezolát.
Mne stačilo video, kde krermeľský pedofil bozkáva cudzieho malécho chlapčeka na brucho...
Vrátiť sa domov, do Ruska, poštou v čiernom igelitovom vreci, nie je vábivá predstava...
Rusko už môže na Ukrajinu posielať veľa igelitových vriec na to, čo zostane z odvedencov, žoldákov a recidivistov...
Ešte štastie, že si "len" kremeľký kolaborant a trol
Rusko už všetku Ukrajinskú techniku zničili najmenej 3 až 8 krát, podľa trolov a propagandy.
A to je ten západ, ktorý sa podľa dezolátov už dávno odzbrojil dodávkami vojenskej pomoci Ukrajine. Pomoc, ešte len teraz, začína prichádzať! Ruskí fašisti, tešte sa!
O svojej ceste na Krym si nám tu napísal už zo 10 básni. Vieš aj o niečom inom?
Rusko nemá také presné zbrane, aby zasiahli železnicu na takú diaľku. Ruskú armádu rozkradli generáli a oligarchovia, zostal len ten bordel čo vidíme.
Mali by sme sa poučiť a tej prokremeľskej lúze tiež pristrihnúť krídla.
Odporúčame