Putinov dekrét má cenu toaleťáka z Harmanca, použitého.
Putinov dekrét má cenu toaleťáka z Harmanca, použitého.
Kedže kremeľská lúza sú patologickí klamári, je jasné, že strieľať ani neprestali...
Oni o svojej milovanej diktarúre, snívajú radšej z ďaleka a aj to opatrne.
Rusofili, trolovia a kremeľskí kolaboranti sa dnes pretekajú, kto napíše väčšiu chobotinu!
Tak tieto myšlienkové pochody neučili dokonca ani na VUML, odkiaľ to tí tlolovia, pre Boha, berú?
Opäť sa vyrojilo "hejno" anylytikov zo špecialnej školy.
Ach, zase tie tvoje "analízy" .....
Aj tvoje príspevky napovedajú, že si odtiaľ prišiel, Sergej. Ale u nás každý vie, že Ukrajinu napadli ruskí fašisti a Ukrajinská armáda ich statočne vytláča späť do Mordoru a NATO sa zatiaľ len prizerá.
Tú kremeľskú propagandu si choď šíriť do Moskovskej Pravdy, Sergej!
Ten musel "odniekiaľ! utiecť:)
Putinovce to musia mať v génoch!
Gubernátor provincie s. Lukašenko, prišielm vzať hold Putinovím kremľo-fašistom a nešetril lubrikantom.
Zrazu sa zľakol, že tí vojaci "wehrmachtu", ako ich dezolátstvo nazývalo, odídu?
Už por roka to vyrará tak, že fackovaní sú hlavne kremeľskí fašisti.
Nik nezabil na východe Ukrajiny viac etnických rusov, ako Ruská armáda, ktorá rozpútala bratrovražebnú vojnu.
Aj Rusko máte za vzor USA?
Budaj bol jeden z najkopentnejších ministrov poslednej vlády a určite najlepší, akého ten rezort kedy mal. A dezoláti to ani jeho urážaním nezmenia, ale tí nezmenia vôbec nič, lebo len štekajú....
Odporúčame