Najvyšší čas odísť domov, do Moskvy...
Najvyšší čas odísť domov, do Moskvy...
Už pre fakt, že to hlásia Rusi....
že ťa to baví, tak dlho to písať, Sergej?
A preto ruskí fašisti už polroka ustupujú?
Krym bol Ukrajinský, je Ukrajinský a bude Ukrajinský, to žiadny futbalista svojimi demagógiami nezmení!
A ruská druhá najsilnejšia na Ukrajine.
Na rozdiel od keremeľských fašistov, oni zomierajú za svoju vlasť, slobodu a svoje rodiny!
pre kmeľskú lúzu...
Analizuješ?
Mladí ľudia, ktorí museli umrieť pre dobyvateľské ambície zomierajúceho fašistu!
Tento príspevok do dikusie, demaskuje mentálnu nevýkonnosť
Ja som myslel futbalistu:)
Ozval sa vyberač žumpy na Ruskej ambasáde...
Vypnite ho už, aby si neublížil!
Už teraz je pre kremeľských fastov Dombas nočnou morou...
Radšej si mal ostať pri vreckovom futbale, lebo písanie ti vôbec nejde.
Dnes na Ruskej ambasáde vypúšťali septik a niečo si si nachytal?
Odporúčame