O pár rokov už rusáci v Európe nepredajú nič.
O pár rokov už rusáci v Európe nepredajú nič.
Konečne trochu menej závislosti na fašistickom Rusku!
Bielorusko je kolóniou Ruska, tak nepochybujem, že tam Putin rozmiestni jadrové zbrane, keď bude chcieť. Poliakom neostáva ine, ako zbrojiť, inak ho budú permanentne ohrozovať!
Zaostávanie Ruska voči západu (ekonomika, technológie, kvalita života) sa tak zrýchľuje, že Putin chcel ešte ukoristiť nejaké územie, pokým ako tak vládzu, ale ukázalo sa, že na Ukrajinu sú už prislabí. Som zvedavý, ako ide z vojny vycúvať. Rusko napokon skončí oveľa slabšie ponížené a fasistické.
A číňania môžu opäť štekať, ale nespravia s tým nič, lebo Taiwan im nepatrí, patrí taiwanskému ľudu a ten rozhoduje, koho tam pustí! Ale to Čína dobre vie.
Nik nechce bývať na ulici, ktorá má niečo spoločné s ruskými fašistickými vrahmi, tak ako nikto nechce ulice pomenované po nemeckých fašistoch.
Je to hlavne vojna fašistického Ruska proti Ukrajine,
Veď západ do konfliktu ani nemusí zasahovať, stačia Ukrajinci...
Rusko nedokáže zviťaziť ani nad Ukrajinou, lebo je rozkradnuté, zdevastované a zdegenerované!!!
Už sa pripravuje na dobu, keď ukrajinské vojsko prekročí hranice a začne postupovať na Moskvu...
A čo pán pápež, teraz nevinné obete vojny nevidí? Len fašistické štetky ľutuje?
Stále je to lepšie, ako napomáhať únosu v Nemecku, poskytnutím lietadla vládnej letky vietnamským únoscom, sko tomu bolo za vlády smeráckej mafie!
Putin sa vyfarbil, ako najneschopnejší vládca Ruska za posledných najmenej 100 rokov a do dejín vojde aj ako prvý fašistický diktátor v Kremli. A skončí ako B. Musolini, zakvačený na nadelábri...
Fašistické Rusko vojnu nakoniec aj tak prehrá, ale to majú fašisti v Kremli asi tiež v pláne, lebo nech je vývoj akýkoľvek, vždy budú tvrdiť, že je v súlade s ich plánmi.
Z desiatok zavraždených novinárov v Ruskej federácii sa pápež zastal len tejto fašistickej štetky, o čom to svedčí?
Aj historická skúsenosť Slovenska ukazuje, že predstavitlia jednej cirkvy mali velmi blízko k fašizmu, dokonca kňaz riadil fašistický štát...
Odkiaľ vie, že to bola "nevinná" obeť vojny a nie obeť vyrovnávania či účtov ruskej štátnej mafie? Už asi aj jeho riadi KGB.
Rusi sú majstri v prezentovaní svojich evinetných zlyhaní, ako úspechov... tak nech sa RF vo všetkom darí podobne, na ceste do pekla!
Kolaborácia s ruským fašizmom začína byť najnebezpečnejším povolaním.
Odporúčame