V Kremli vládnu fašisti!!!
V Kremli vládnu fašisti!!!
Rusom bude nakoniec dobrý aj dovoz ojazdených áut z Kuby.
To, čo v Maďarsku Mol stratil reguláciou cien, chce teraz získať na úkor slovenských vodičov!!!
Konečne sa začína zobúdzať, dobré ráno h.Scholz!
Demagógia prokremeľského lokaja a vlastizradcu, ktorou oslavuje výročie okupácie a uráža všetkých občanov!
Ruských fašistov tu nechceme!
To vyzerá skôr na popravu na pokyn fuhrera Putina, "trochu" zbabranú, lebo zahynulo nevinné dievča.
Ruskí fašisti na Ukrajine nevyhrajú ani náhodou, budú odtiaľ utekeť svinským krokom. Ale ty si môžeš pokojne snívať ďalej...
Tí, ktorí podporujú vraždenie Ukrajincov a fašistu Putina ani náhodou nie sú nevinní, sú tiež fašisti!
Rozkaz na okupáciu ČSSR a aj na vraždenie Ukrajincov, vyšiel z toho istého Kremľa, vtedy ovládaného komunistami, teraz fašistami...
Národ, ktorý v duchu fašistických princípov vraždí nevinné deti, ženy a starcov v susednej krajine, devastuje krajinu si zaslúži odmietnutie a izoláciu celého civiloizovaného sveta. Smrť fašizmu!!!
Hanba všetkým kolaborantom (aj v diskusiách v tomto denníku) "bojujúcim" za ruské fašistické imperilistické cieľe a ohrozujúcim demokraciu a nezávislosť Slovenska.
A táto krajina chcela riadiť celú EÚ, zbabelí a skorumpovaní politici a chorobná závisloť na ruských energiách.
Okupantské svine budú vždy okupantské svine.
Do 20 rokov bude Rusko len 23 provinciou Číny.
Zbavili sa ruských šrotov a konečne budú mať riadne vrtuľníky.
Cesta k mieru na Ukrajine je jednoduchá, stačí aby fuhrer Putin stiahol z Ukrajinského územia svoje fašistické jednotky, ale to by musel isť Erdogan jednať do Kremľa, lebo tam je hlavné zlo ukryté!
Ficov politický vývoj: najskôr komunista, potom soc. "demokrat" a teraz fašista!
Odporúčame