Asi teba,čo?
Zaoberať sa zaplateným prieskumom je somarina.
Máš výstižný nick...Ambasáda sa nezaprie...
Máme tu nový pojem...Ten,kto poruší zákon a následne odstúpi,je hrdina...Blázon z Trnavy sa prekonáva.
Priezvisko Pellegrini spomína Matovič aj zo sna.
Igorko,a Pellegrinimu to prikázal Putin,s tichým súhlasom Trumpa.
Neprišlo,toto je debata o Kyselicovi a nie o Pellegrinim...A poviem ti novinku:Pellegrini má babu a je veľmi pekná.
To ti poradil Žužovej milenec Danielko?
Počkaj na jeseň,budeš sa čudovať,ako rýchlo ten tvoj miláčik vypadne z vládnej budovy...Tragédiou je,že sa tam,aj keď len na chvíľu,dostal...Howgh,skončil som sa ďalej tebou zaoberať.
Omyl,len sa teraz rozdelili,aby potom mali spolu vyše 30%...Taktika je to super.
Dlho nebude vyvádzať,pretože pohár trpezlivosti už začína pretekať.
Matelka je v politike škoda,mohol to byť špičkový zabávač v blázinci a podľa tvojich príspevkov by si mu mohol robiť asistenta.
Ten by najradšej kúpil celú Ameriku.
Odporúčame