Do dvoch rokov?...Už ich pomaly dobiehajú.
Do dvoch rokov?...Už ich pomaly dobiehajú.
Aj keď podvádzali s diplomovkami,aj keď zobrali medzi seba mafiána Kollára,dokázaného eštebáka Budaja,atď?
Píšem Malinovej a ty sa do toho nemontuj...Apropó,ty si naozaj naivne myslíš,že o svojej politike si rozhodujeme sami?
Zlodeji mi vadia,ale ak tu niekto vo veľkom kradol,tak to boli predovšetkým Miky s Ivankom a nič sa im nestalo/ambasáda to nepripustila/...Tu vôbec nejde o nejakú diplomovku,ale o to,že Matovič nemá na to,aby riadil štát...Jedna vec je behať s plagátikmi ako aktivista bez zodpovednosti a iné je byť zodpovedný za krajinu...O jeho psychike sa nemusím vyjadrovať,o tom,že ju má poriadne narušenú,o tom už začínajú hovoriť renomovaní psychiatri,takže zveriť riadenie štátu takémuto človeku trestuhodné...
PS:Ste pohľadná žena,naozaj nepotrebujete fandiť niekomu,kto si to v žiadnom prípade nezaslúži.
Smer a Hlas sú určite lepší ako táto banda podvodníkov a mafiánov,ktorým tlieska 95 členné stádo...Títo sa ani kritizovať nedajú,ale ich treba jednoducho odtiaľ vyhodiť.
Tento idiot "neprišlo" asi číta len sám seba.
Smiešny si ty,aj s tvojím gaunerom Matovičom.
To čo za hlupákov dotrepal ten Matovič do parlamentu?..."Náš pán premiér vybavil na sumite fantastických 46 mld"...Tá ťapa si zrejme myslí,že tie peniaze nám položia na stôl a bude fasa...To Jano Ľupták bol v porovnaní s jeho poslancami génius.
No h.o.v.n.o...Tebe do tej hlavy naozaj NEPRIŠLO nič!
Koalícia sa dohodla,že podporí Matoviča...Toto je jasný pľuvanec občanom Slovenska do tváre!...Tu už pomôžu len námestia,aby vyhnali tú arogantnú bandu z parlamentu!
Pre nich bude pomaly zástupný problém aj vražda!...
Tento prieskum si netreba všímať,je to kravina.
Ja chodím do luxusnej kaviarne a aj tam sú voliči Smeru a Pellegriniho...Nie všetci ľudia osprosteli.
Vírus už zmutoval,takže zbytočné ovácie.
Odporúčame