Veď ukazuje,čo vie...Veľké nič.
Mafián vedel kto boli Cyril a Metod?...Dosť pochybujem.
Veľa ľuďom pomohol ako lekár a na to nepotrebuje žiadnu ambulanciu.
Hlúpa anketa...Kollár sa do politiky nemal nikdy dostať!
Dnes je na námestí demonštrácia,tak asi preto.
Zober si americkú zástavu a choď ich vítať...
Je dojemné,ako sa hrá na premiéra...Viac by mu to pristalo v Pezinku.
To posledné beriem všetkými desiatimi...Ak má v skutočnosti polovicu,aj to je veľa.
Veď on tých svojich poslancov ani poriadne nepozná...
Stále by mali väčšinu,ale len tesnú...
Odporúčame