Blaha môže akurát dať chlapcom z NAKY lekciu z histórie a zároveň podať trestné oznámenie na Nicholsonovú za šírenie nebezpečnej debility.
Blaha môže akurát dať chlapcom z NAKY lekciu z histórie a zároveň podať trestné oznámenie na Nicholsonovú za šírenie nebezpečnej debility.
A dieťatko bude mať mamu a starú mamu zároveň.
Mara,začni robiť niečo užitočné a prestaň vypisovať somariny.
Ten mafián tam nemá čo robiť!!!
Nevie,v Amerike na to zabudol.
Čo robila bývalá opozícia dennodenne?
Knieža Igor sa 2 týždne s.r.a.l s Kollárovou diplomovkou a zatiaľ si korona slobodne pobehovala po Slovensku...Nech aj národ pokape,koalíciu udržíme!
Ten slovník,ktorým sa častovali kamaráti z koalície,to často nevidí.
Teraz sa koalícia ukázala v plnej kráse...Čo najskôr predčasné voľby!!!
Aj keby vraždili,nebudú riskovať koalíciu!...Túto bandu treba vyhnať z parlamentu!
Kollár sa postavil za rečnícky pult a dlhú chvíľu listuje v papieroch...To dopredu nevedel,čo ide čítať?...Trápne divadlo!
Jediný bude za svoje odvolanie...No,dosť bolo srandy,nemá tam čo robiť!
Odporúčame