Hovorí o obchodoch...
Kúpime menej testov a tak ušetríme...Toto je naozaj vyjadrenie idiota...
Aj Matelko si pôjde zakrepčiť....
Nijako,keďže tomu vôbec nerozumejú.
Matovič nech za sebou radšej zavrie dvere a nič neotvára.
Blbo sa na pravdu reaguje,však?
Vieš,kto je majiteľ?...Boris Kollár.
Mafiánsky štát máme až teraz,na čele s Kollárom.
V noci zatkli Kvietikovho syna.
Zobral si mi to z úst...To je to logické myslenie.
Odporúčame