To,čo klábosil Matovič hodinu pred kamerami,to isté povedal Mikas za 5 minút...Darmo,Igorko je mediálna hviezda.
To,čo klábosil Matovič hodinu pred kamerami,to isté povedal Mikas za 5 minút...Darmo,Igorko je mediálna hviezda.
Už sa v TV debatách objavuje aj gorila Mikloš a sme doma.
Bohužiaľ na Slovensku to možné je...Uvidíme a nechajme sa prekvapiť,ako to dopadne.
Ty tomu veríš?...Námatkový premiér má vnútro a tak aj koná...Veď sa len pozri,ako je jeho minister z neho predposr.tý.
Ukážte mi jedného premiéra okrem Matoviča,ktorý sa predvádza pred kamerami s fotkou nejakého obvineného funkcionára,namiesto toho,aby spravoval štát...Tento vyšinutý blázon sa pasoval na policajta,prokurátora a sudcu v jednom?...Na to sú predsa inštitúcie!
A čo sa týka premiérovania,je to zas len hovorca niekoho a niečoho,samozrejme bez zodpovednosti...To už vláda nemá svojho hovorcu?
Človek,ktorý až chorobne miluje kamery a vyžíva sa v tom,veď ani nemá kedy vládnuť...Človek,ktorý obviňuje,súdi a popravuje ľudí bez dôkazov,je nebezpečný šialenec.
Valcuje,lebo nič nerobí...Raz za týždeň povie,že je rada,že sme disciplinovaní.
Vláda má 99% a Čaputová má 99% a hotovo!
kurtizana,neprišlo,vám skutočne niet pomoci...Len mi je čudné,že na psychiatrii majú internet.
Od dedka mám ešte ďaleko,ale keď fandíš tejto vláde plnej kriminálnikov,tvoj problém...Nahováram si toľko,koľko mi zdravý rozum dovolí...Toť vsjo.
Matovič......daňový podvodník
Sulík..........Kočnerov kamarát
Kollár.........mafián
Tento prieskum robili v Leopoldove a Ilave?
Drvivá väčšina,s ktorými komunikujem,je vysokoškolsky vzdelaná,to len na okraj...
Ja denne komunikujem s veľkým množstvom ľudí a takmer všetci sú na túto vládu n.a.s.r.a.t.í,takže tento prieskum je úplne irelevantný...
Teraz sa agentúry pchajú vláde do zadku a tak to aj vyzerá.
Predseda vlády....daňový podvodník
Predseda NR.......mafián
Prezidentka.........falošná advokátka
Dobro došli!
Ja som robil prieskum v osadách a tam získalo OĽaNO 0%...Tí vojaci a policajti sa neodpúšťajú.
Prečo Súmračníkov?...Normálni ľudia sú zhrození z tejto vlády...
Odporúčame