Jasný dôkaz,že patrí k pozemkovej mafii,ale stále bude tvrdiť,že je to pomsta Smeru...Basa,nič iné!
Jasný dôkaz,že patrí k pozemkovej mafii,ale stále bude tvrdiť,že je to pomsta Smeru...Basa,nič iné!
To nie je Kiska,ale jeho dvojník...chachacha,,,
Títo dobrosrdeční idioti nám takto naháňajú hlasy/s výnimkou Mostu/...Ďakujeme,ani nemusíme robiť mítingy...
Obehal som okolo 300 ľudí v Žiline a drvivá väčšina bude voliť Smer.
Neparlamentná strana blokuje parlament?...Zázračná krajina.
So svojim moderátorom a komparzom? NIE,pekne do televízie,pred celý národ!
11 pozemkov na rodinný domček?...To tam chcel vybudovať Kiskovce?...Nie,ale na kšeft dobré!
GGY,to schválne robíš zo seba idiota?
Tej Larssonovej mi bolo úprimne ľúto...Obrovský náskok tesne pred cieľom,aj to sa stáva...Inak,Petra si pódium zaslúžila.
Nakoniec sa dá vystreliť na Mesiac,lebo vraj tam má Fico malú viničku.
Má to malý problém...Igor nechodil trištvrte roka do parlamentu,čiže do roboty.Čo ak by to robil na čele vlády?Tá by predsa nefungovala...Osobne si ale myslím,že by nefungovala ani s ním.
MVK je pravdivejšie,pretože robí prieskum osobným stykom...Telefonické AKO je irelevantné...
Hlava popradskej pozemkovej mafie sa činila...11 pozemkov pod Tatrami na stavbu rodinného domu,slušné.
Odporúčame