Naňho sedí aj SVIŇA1.
Naňho sedí aj SVIŇA1.
Nie,že vedel,on je hlava popradskej pozemkovej mafie!
Dať peniaze na podporu projektu Deň kroja 2020 je trestný čin?...Preboha,čo za idioti sa trepú do vládnutia?!
To už je zúfalstvo úžerníckych idiotov.
Ty si normálny?...Videl si tú nahrávku a čo tam riešili?...Ty máš naozaj v hlave hovädzinu.
Virtuálne voľby denníka N:
1.OĽaNO 21%
2.SaS 20%
3.Za ľudí 20%
4.PS/Spolu 20%
5.Sme rodina 5%
5.Smer 1%
6.SNS 1%
7.Vlasť 1%
8.Most Híd 1%
SaS podáva trestné oznámenie!...Nevedel som,že zvyšovanie prídavkov a dôchodkov je trestný čin.
Tie sú pre dôchodcov zrušené.
Asi takto:
Predseda NR Sulík riešil s mafiánom Kočnerom závažné veci a opozičníci nič.
Goriliačik Miuko pomáhal pri rozpredaji republiky a opozičníci nič.
Naj advokát Lipšic sa stretával s pochybnou Žužu a opozičníci nič.
Dańový podvodník Kiska okrádal ľudí o pozemky/11/ a opozičníci nič.
atď.
Suma sumárum,na vine je Fico!
Generálny prokurátor spí?
Už raz tancovali šabľový tanec/Riško sa aj porezal/ a nakoniec bol z toho trt makový...Teraz to bude podobné a možno sa aj podaktorí obesia.
Jasné,páni podo mnou,pre vás sú zrejme dôchodcovia smeti...Choďte na Sme a tam sa vyvracajte.
Bože,aká je na tej fotke nafučaná.
Rómsky problém nevyrieši nikto,tam žiadne peniaze nepomôžu...
Za pravdivé názory trest?...50-te roky bola selanka.
Beží obchodná vojna Čína-USA...Kto kde asi tak nasadí vírus a zvalí to na netopierov?
Odporúčame