Bliakajúce deti,toť naša budúcnosť...A čo takto učiť sa a nebyť sprostý?
Bliakajúce deti,toť naša budúcnosť...A čo takto učiť sa a nebyť sprostý?
Čo sa tak idiotsky pýtaš?...Tóth,ako bývalý siskár,musel niečo robiť,aby si zachránil kožu...Je to taký istý gauner ako Kočner.
Na záver bude vypovedať Kočner a to len bude ešte čoro-moro...Niekomu nebude do smiechu,však páni z opozície?...
Kašli naňho,ten sa určite na noc zakrýva americkou zástavou...
Dokonca som počul,že Počiatek vlastní aj Manhattan a Matovič len polovicu Trnavy.
Všetko je to inak,len vydrž ešte nejaký čas.
Podivuhodný Lipšic,podivuhodný Tóth- nejako sa mi to celé nezdá...Ten balík musí byť poriadne tučný.
Goriliačik s pašerákom heroinu-dvojica na pohľadanie!
Keď ide o dobrý zákon,tak s kotlebovcami hlasujú aj ostatní...V čom máš teda problém?
Tiež sa pýtam...Asi nečíta jej vyjadrenia.
Kočnerove opičky Kočnera zavreli do basy a škriekajú tu akurát serešovi mopslíci,že prestali dostávať granule.
Čo je na ĽSNS extrémistické?...Jáj,už viem....Stali sa favoritmi volieb.
Odporúčame