Hovoril som,že bratislavskí voliči sú v podstate kamikadze.
Hovoril som,že bratislavskí voliči sú v podstate kamikadze.
Funkcia prezidenta je u nás úplne zbytočná...Stačí,aby dobre vyzeral,usmieval sa a občas prečítal,čo mu niekto napíše.
Cestuje po svete s dcérami a ich kamarátkami,vymetajú obchodné domy a bývajú v najdrahších apartmánoch...Tým je Slovensko krajšie?...Ó pardón,V USA mala aj prejav.Za 2 minúty prečítala Leškovu zlátaninu a bolo.
A Smer dennodenne napáda opozícia vo vlčom rúchu.
Týmto Igorko dosiahol vrchol idiotizmu...
Matovič týmto doviedol svoju diagnózu idiota do dokonalosti...Zajtra asi začne premiérovi vyčítať aj farbu trenírok...
Teraz si oboje!
Tento africký mančaft síce hrá za Senicu,ale urážky hráčov sú neospravedlniteľné.
Trt zachraňoval miliardy,sám si nazhŕňal milióniky...Dobre,že si nenapísal bilóny.
Prečo je naše zlato v Anglicku?
Nestíha,musí chodiť na tribúny.
Obesila sa....Škoda jej,bola mimoriadne talentovaná.
Určite áno a nesnaž sa hrať na právnika.
Tam toho bude viac,nielen otázka.
Odporúčame