ZSSR už dávno neexistuje,ale to ti zrejme ušlo...
ZSSR už dávno neexistuje,ale to ti zrejme ušlo...
Celý svet by mal sankcionovať USA a bude pokoj...
Presne tak,krásne dievča...No ale tie španielky,hrôza.
Nuž,vypiť si kofolu,alebo ošklbať štát o ťažké prachy,v tom je asi rozdiel,nie?
TatranS,ako vždy,hlúposť za hlúposťou.
Dovolím,ale na otvárací na Tehelnom poli pozývam.
Choďte sa pozrieť na Sme.Tam zrejme pozerali inú debatu.
Jasné,že tréner.Lenže Sampaoli nie je tréner,ale šašo.
Na jeseň je otvárací zápas...O 2 roky môžeš ísť na futbal vo svojej rodnej dedine.
Poliaci dostali tvrdú lekciu moderného futbalu,ktorý predvádzala Kolumbia...Ich výkon bol tragický,ťažkopádny,bez nápadu,kým na súpera bola radosť sa pozerať.
Najvyššie víťazstvo 6:1?...Ruských 5:0 sa neráta?
Hodím ti schránky papier,že Dzurinda má v užhorodskej banke 10 miliárd dolárov...Aj tomu uveríš?
Teraz je Erdogan slabý,keď má byť ešte slabší?...Matišák ani nevie čo píše.
Ten Shagiri má asi dvoje pľúc...Po 90 minútach taký šprint,neskutočné.
98% občanov sú neonacisti?..Kam ty chodíš na tie voloviny?
Nie,tých 98% voličov,ktorí nechodia hulákať na námestia...To sú tí normálni ľudia.
Vyzývam vraha novinára a jeho snúbenice,aby sa okamžite prihlásil na polícii,pretože ulica je nespokojná s vyšetrovaním...
Vraha Palmeho ani po 20 rokoch nemajú,to len tak mimochodom.
Fico má pravdu,ale tebe už naozaj nezostáva nič,len pľuť okolo seba.
Odporúčame