Voľba prezidenta bude skvelá estráda,kam sa hrabe Horná Dolná.
Voľba prezidenta bude skvelá estráda,kam sa hrabe Horná Dolná.
To má každého človeka na ulici strážiť policajt?
Tatran,ty si buď nafetovaný,alebo ťa niekto platí za tie kraviny,čo tu vypisuješ.
Koľko krajín to tvoje NATO zničilo?Dá sa to vôbec spočítať?...A "anexia" Krymu prebehla bez jediného výstrelu a na radosť jeho obyvateľov.
Lišková je sexy,kým ostatné veľmi málo.
Myslíte si niekto,že prispievateľ Nummi je pri zmysloch?...Ja teda nie.
Ukrajina je ohrozená sama sebou.
Ale veď sa pomýlil,však ani peniaze nechcel.
Ten Kramár tam čo oxiduje?
Čím viac diskusií ku Kotlebovi zatvárajú,tým viac prívržencov získava...Redakcie nepoznajú medvediu službu?
Ten pupuš je nadrogovaný?...Bohatý človek si prieskum dokáže zaplatiť a Ander si možno aj to odpisuje cez dph...
Čiže,tebe imponuje trápne ukrajinské divadlo s Babčenkom...A s tým MH17 sa nedaj vysmiať...Rusi si na Ukajinu doviezli BUK,aby zostrelili civilné lietadlo a potom ho odviezli zase preč...Takéto by nenapísal ani rozprávkár Dobšinský.
Nepíš u hudbe,si smiešny.
Ide o tenis,nie vzpieranie.
V prvom rade by musel zavrieť sám seba...Spáchal daňový podvod,ale to ti akosi ušlo.
Keby Saková navrhla Ježiša,aj proti nemu by boli...Určite by na neho vytiahli,že nezaplatil poslednú večeru.
Odporúčame