Rusi len bránia svojich občanov pred ukrajinskými vrahmi.
Rusi len bránia svojich občanov pred ukrajinskými vrahmi.
Také niečo onedlho vykáže z parlamentu vás,pán Maďarič.
Aj ja som rátal okolo 30%...
Pupuš,ty si ožratý?...Také kraviny,aké tu vypúšťaš,to sa len tak nevidí.
Vy protiruskí idioti,ešte skúste vysvetliť,čo by z toho Rusko malo...Veď aj ten novičok bola len trápna bublina.
Desbesu,už viac sa besnieť nedá...Pakuj sa preč!
Ale teraz vážne:Keď už autor spomína takmer všetky postavy,akosi zabudol na pani Solárovú,ktorá hrá Lindinu matku vynikajúco.
Môj život úplne stratil zmysel a dokonca sa bojím,že Slovensko prestane existovať.
Latta je putinovec?...Nevedel som,že ten.ktorý píše pravdu,je putinovec.
Lepšie ako Špinarová tú pieseň nezaspieva nikto...Dokonca aj sám Moricone jej zložil poklonu.
Ešte netreba zabudnúť na slovenku Karmen,ktorá bola takisto výborná...
Pupuš niekedy napíše aj niečo k veci?
Reč je o celovečerných filmoch...Seriály si televízie robia za svoje.
NATO pozitívne hodnotí skutočnosť,ako nás ožobračuje.
Odporúčame