Našťastie sme videli,že polícia konala perfektne,či už prvá pomoc obeti,alebo okamžité zatknutie útočníka.
Našťastie sme videli,že polícia konala perfektne,či už prvá pomoc obeti,alebo okamžité zatknutie útočníka.
Rysuje sa nám dobrá estráda.
Keby v Amerike mal za vraždu niekto odstúpiť,tak by sa odstupovalo každý deň...
Chudák chlapec bol asi slepý,keď sa chcel postaviť proti hore svalov a mimochodom o 4-ej ráno pochybujem,že tam bol niekto triezvy.
V Hriňovej pri krčmovej bitke usmrtil mladík staršieho človeka bodnutím noža...Prečo Bratislava,B.Bystrica a Košice nezorganizovali zhromaždenie pod názvom Spravodlivosť pre túto obeť brutality?
Dokonca pre Matoviča to bude míľnik.
Kováč mladší+ Kočner-bude veselo....
Náckobijec tu vypisuje pod ťažkými drogami,ale chvalabohu bol ignore...Ako sa vôbec takýto idiot môže dostať na internet?
Nebodaj to bol "zase" Buk?
Ďalší Matovičov "míľnik"?
Aj pokračovanie Vkov si diváci žiadali,ale televízia ich ignorovala...300 tisíc divákov je pre ňu asi málo.
Podľa priebehu zápasu celkom lichotivý výsledok.
Aj Hitler mal pred vojnou úžasné čísla,no a po nej veľké trt.
Vráť sa do Ameriky na benzínku...Nedobre ťa tam pripravili a ľudia,bohužiaľ,aj tak naleteli,,,Ako zvyčajne.
Zabúdame na "čierneho koňa" MS a tým je Belgicko.
A čo tie ženy a deti v Dombase,zabité ukrajinskými fašistami?...Desiatky zaživa upálených v Odese?...A mimochodom,MH17 zostrelila ukrajinská stíhačka...Prúser,čo?...V Alepe nemocnice vyhadzoval do vzduchu ISIL,ale samozrejme,treba to zvaliť na Rusko...
Ty si sa narodil s propagandou v hlave.
Odporúčame