Rusi hladujú?...To kde si na takú blbosť prišiel?
Rusi hladujú?...To kde si na takú blbosť prišiel?
Pred správami si každý zapne televízor,takže je logické,že "Oteckovia" majú takú vysokú sledovanosť,keďže tam nič iné nie je...
Ako europoslanec má oveľa viac.
Je to môj názor..Pozeral som to celé.
Kiska odstúpil!!!...................................... .................................................. ..........................................1 apríl.
Normálne mi bolo Peťa ľúto...Chcel stíhať,vyzýval ostatných na spoluprácu,ale tí na to kašľali...Sám proti všetkým ako vždy.
AlliBaba a jeho 40 zbojníkov tu vybľakuje ostošesť...Keby Ander aj niekoho zabil,aj tak ho bude milovať.
Ty tomu o Sorosovi stále neveríš?...Zisti si,kto platí nadácie,ktorých členovia hulákajú po námestiach...Len taká Via iuris,tam máš kopu "slušných" ľudí zo SND.
Ako vidím,všetko slovenské je zlé...O čo sú lepšie stupídne americké seriály s namixovaným smiechom?
Presne tak...Typické pre slovenských novinárov,všetko otočiť.
Tie vratky DPH vylákal za Radičovej vlády,tak čo mal s tým Fico?...To sa naozaj treba riadiť heslom,že za všetkým je jedine on?
V tej SaS-ke sú evidentne imbecili a čo je horšie,ľudia im to žerú!
A koho má chcieť zo Slovana?...Sú v tom mužstve vôbec nejakí slováci?
Slávia má krásnu Eden arénu s kapacitou 20 617 divákov a bohato stačí...
A tých 50 tisíc?...Možno raz za 2 roky by bolo vypredané,aj to by tu musela hrať Barcelona.
Rusko nemalo žiadnu príčinu zlikvidovať vyslúžilého dvojitého agenta a že sa to stalo tesne pred voľbami,jasne ukazuje čie je to maslo.
Síce je veľká,ale na mori je to len nepatrná škrupinka....
Niečo evidentne majú,len si musia veci overiť...Gašpar s tým nič nemá,vyšetrovatelia a prokuratúra si robia svoju robotu...
Pauhofovej sa čudujem,pretože je výborná a sympatická herečka...Ale keď som zistil,že sa angažuje v nadácii Via iuris,prestal som sa čudovať...Viete,kto financuje túto nadáciu?...Skúste hádať.
Čo tu vypisujete za opozíciu,sústreďte sa na voľby,ktoré sú o 2 roky a prestaňte otravovať spoločnosť...Majdan nevyšiel,vláda nepadla a ide sa ďalej...Také ťažké pochopiť?
Odporúčame