Do tej púšte by si mal ísť ty a nesmradiť na internete.
Do tej púšte by si mal ísť ty a nesmradiť na internete.
USA to otvorením veľvyslanectva v Jeruzaleme spôsobili a samozrejme na vine je Hamas...Tí idioti spoza mláky chcú rozvrátiť celý svet?!
Po prvom zápase som povedal,že tých posledných 9 sekúnd nás bude veľmi mrzieť a stalo sa.
Teba nepresvedčia ani dôkazy o Kiskových podvodoch?...V tom prípade ťa treba len ľutovať.
Cenzúra úraduje?
Viaceré posledné voľby Smer vyhral.Ty žiješ asi v Mongolsku...
Denník N je schopný napísať aj milión.Oni jednoducho niekoľkonásobne klonujú...
50% sa len pristavilo cestou z roboty a z okolitých obchodov.
Šťanke zostane napokon sám ako kôl v plote.
Ak externistovi končí zmluva a nadriadený mu ju neobnoví,to je vyhadzov?...Ako môžem vyhodiť niekoho odniekiaľ,kde nebol interným zamestnancon?..
Tí ľudia na námestí už ani nevedia,čo vykrikujú.
A Kuciak?...Čo keď sa ukáže,že išlo o klasický trojlístok a jeden z nich to riešil vraždou?...To sa potom tí pouliční krikľúni ospravedlnia nám,drvivej väčšine,že nám tu otravovali život?
Už aj Ferko Kovár sa na staré kolená zbláznil?
1% "slušných"voličov chce zbúrať demokraciu nám 99% "neslušným" voličom.
Tento idiot pomaly obviní celé Slovensko.
Dopad to má jedine na Beblavého hlavu.
Odporúčame