USA porušujú ľudské práva po celom svete!
USA porušujú ľudské práva po celom svete!
Michalkov má absolútnu pravdu...Nakoniec to skončí tak,že muži sa začnú ženám vyhýbať,aby ich nedajbože neobťažovali a tie si budú nakoniec nútené vo veľkom nakupovať robertkov...Už teraz výrobcovi závidím.
SND sa stáva politickým divadlom?Záver inscenácie je jasným demonštrovaním smrti novinára a jeho snúbenice...Sofokles sa v hrobe obracia...
Ešte by bolo dobré,keby sa natočil dokument ako Dzurinda s Miklošom ošklbali Slovensko a následne ho premietali už od základných škôl.
WADA má zisťovať,či športovci nedopovali a nie či niekto chodí na poľovačku,alebo sa vyspí s prostitútkou!
Za slušné Slovensko môže žiadať akurát veľké h.o.v.n.o...1% občanov chce riadiť štát?!...To sme v Mongolsku?
V prvom rade musí povedať Besseberg,či je to pravda a nie skorumpovaná WADA.
Čo ešte vygenerujú na Rusov?
Ficovi sa na rozdiel od Sulíka už nechce vládnuť...A čo také je na východnom Slovensku,keď sa odtiaľ všetci trepú do Bratislavy?
Asad vyhráva na všetkých frontoch a použije chemické zbrane?...To si môže myslieť len idiot.
Treba si kopnúť,však?...V Maďarsku a Francúzsku bežali Divoké kone vo večernom čase a zaznamenali vysokú sledovanosť,to len na okraj.
Divoké kone som pozeral vďaka Haverlovi,Romančíkovi a Javorkovej,ostatné slabé.
Ľudia sú nahnevaní...Tie 2% krikľúňov sa hnevá,no a čo?...Pozri sa do Francúzska.Tam je nahnevaných oveľa viac a život tam ide ďalej...
2% voličov chce rozhodovať o krajine?
Len ju nesmú ukazovať z profilu...Ten špicatý noštek veru nepôsobí dobre.
Mnoho hráčov dalo gól nožničkami a neboli z inej planéty.
Dokedy tu budú opoziční novinári ešte smradiť?
Tebe čosi agresívne napadlo mozog a predstav si,my sa na to pokojne prizeráme.
Tých dvoch si nevšímaj...Ich pracovnou metódou je provokovať v debatách a aj keď možno vedia,že nemajú pravdu,musia písať tak,ako im kážu...Že sú na smiech,to si vo vlastnom šialenstve ani neuvedomujú.
Odporúčame