Ruku odhalila kamera?...Videl ju celý svet,tak netrep...Apropó,prečo si teda nepozrel rozhodca tento sporný moment zo záznamu,keď ho o to žiadal kapitán Bayernu?...
A to tvoje keby?...Potom je asi zbytočné hrať proti Realu,pretože takýto zápas NESMIE prehrať.


