Šokovali sme v prvom zápase...Potom tiež,ale opačne.
Šokovali sme v prvom zápase...Potom tiež,ale opačne.
Videl som nemcov v skupine a hrali výborne,takže pre mňa to až taký šok nebol.
No vidíte,jasné favoritky Nemky totálne prepadli a v tom je biatlon nevyspytateľný a krásny.
Nebola najhoršia,pretože stratu dobehla ...
Čo Nasťa pohnojila?...Tie metre navyše hravo dobehla...
Nasťa to tr. kolo hravo dobehla...Keby toho nebolo,tak sú určite na stupni..
Vynašli Lotyši,ale vyrábajú Rusi..Na .curling potrebuješ zvýšenie odolnosti a výkonnosti?...Rusom zakážu nabudúce asi aj minerálku.
A ty si myslíš,že Krušelnickij je kamikadze,aby niečo zakázané užil,keď na nich poľujú ako besní?
Je tragikomické,že Meldónium vyrábané v Rusku je zakázané,kým lieky s obdobným zložením,ale vyrábané mimo Ruska,sú povolené...O čom je táto olympiáda?
Moja dcéra rodila na Antolskej a bola tam spokojná,takže aký máš problém?
Obráť sa na ministerstvo zdravotníctva,nech ich zrenovujú ...
Fanfan74,ber pušku a masti na front...A čo sa týka Sýrie,teroristi používajú civilov ako živé štíty,tak sa nečuduj,že sú aj civilné obete...Apropó,amíci zabili za posledné roky koľko civilov?..Dá sa to vôbec zrátať?
V tej vojne za 24 hodín zomrel 1 vojak...Asi strieľajú do vzduchu.
Nevšimol si si,že pri streľbe hovoria do vysielačky?...A mimochodom,na strelnici ticho nie je,veď diváci nahlas reagujú po každom výstrele,hlavne keď ide o ich pretekára.
Ale veď rozprávajú do vysielačky.
Jediná takto zlyhala,mala pušku nastavenú dobre?...Prvé dve strely išli doprava,na to je tam tréner,aby ju usmernil,ale ten bol asi ticho a tak aj dalšie strely išli na to isté miesto...Je mi jej ľúto,ale čo už...
Zvyšné 2 trafila až po dobíjaní.
Včera som povedal,ak odstavíme Donata,asi najlepšieho hráča turnaja,tak šanca je...Odstavíme ale čisto,nie tak,že ho Čajkovský skoro prizabil...Čajkovský pekne do hotela a Donato opäť najlepší.
Toto už nie je olympiáda,ale astmatická fraška!!!
Odporúčame