600m navyše a striebro,neskutočné!!!...Jednoducho je fantastická.
600m navyše a striebro,neskutočné!!!...Jednoducho je fantastická.
Toto je vlastne paraolympiáda.
Nemecko má už 3 zlaté,nespite v tej Pravde.
Ty si taký odporný človek,alebo to musíš?
Ostatných asi ani poriadne netestujú...Pohon na Rusov na všetkých frontoch pokračuje,len sa čudujem,že sa na tú olympiádu nevykašľali.
Keď dal Bondra víťazný gól,celý národ ho miloval a nikto neriešil,že nie je Slovák...
Peter Bondra je ukrajinec a predsa je náš.
Ak bude v stíhačke dobre strieľať,tak súperky nemajú šancu.
Ty si tú zmluvu s Čínou videl?...Daj sa liečiť.
Bola sklamaná,tak čo mala hovoriť?
Rodčenkov je zrelý na doživotie...Veď je úplne jasné,že za prachy odpratal amíkom z cesty špičkových ruských športovcov.
ZOH-Západné olympijské hry...
V čom vidieť,že sa na tom podieľali Česi?...Chvíľu ja to vážne,chvíľu fraška,chvíľu paródia,jednoducho guláš...Mesto tieňov bolo normálne a dobré,pretože sa na nič nehralo a malo vysokú sledovanosť nielen u nás,ale aj v Čechách.
Toto sú úplne nezmyselné reči...Oba štáty majú arzenál na zničenie niekoľkých zemegúľ a len zbroja a zbroja ako besní.
Odporúčame