Už aj Tito bol diktátor?
Už aj Tito bol diktátor?
Až na to,že mediálne nebol vôbec známy.
Chorý človek...Rusko sa na Britániu môže zvysoka....
Pozri si iné výpravy a potom kecaj...
Ten nafetovaný antifico,čo tu pľuje jedovaté sliny,ten sa ako dostal na internet?
Ešte aj teraz sa tu nájdu ľudia,ktorí fandia podvodníkovi,čo sa hrá na prezidenta!
Spoza tých bezdioptrických okuliarov nekuká nič dobré.
Nemal šancu,Federer bol jasne lepší.
Vie niekto prečo bežia len reprízy "Duel" a "5 proti 5"?
Koľký vlastných agentov odfajčila CIA?...Nevieš?Hodne...Litvinenko hral na dve strany a tak aj skončil.
Ty si buď slepý,alebo vidíš realitu natruc naopak.
To,čo nakradli Miklošovci,to nikto neprekoná.
Mám taký zlý pocit,že v Lenzerheide ukončí kariéru.
Igorko,opozícia postaví kandidáta,ktorého im určí ambasáda.
To pokrstenie si médiá vymysleli,ako to už býva zvykom.
Sledoval som duel skúseného politika a akéhosi profesora,ktorý o politike nemá ani šajnu.
Slušnosť v politike?...Možno na Marse.
Puč sa nemohol vydariť,keď ho sám riadil....
Odporúčame