V Hollywoodských štúdiách sa dá postaviť povrch Mesiaca ešte lepší ako skutočný.
V Hollywoodských štúdiách sa dá postaviť povrch Mesiaca ešte lepší ako skutočný.
Rusi si na svojom území môžu rozmiestňovať čo len chcú.
Anderko a koľkože euríčok stál ten prieskum?
Včera vyšla spáva,že Nórski,Fínski a Švédski lyžiari veselo dopujú...To nie sú podvodníci a feťáci?...Mimochodom,dnešný špičkový šport bez chémie ani nefunguje,viď 250 kilometrové cykloetapy po kopcoch "ľavou-zadnou".
Rusi by sa mali na tieto OH kompetne v.y.s.r.a.ť.
Tie pouličné združenia nemajú v parlamente čo robiť.
iOlé!,ako vieš,že sa to v inej krajine nedialo?...Dialo a takmer všade.
Napísal si to presne a to až tak,že ťa nejaký idiot zrušil...Našťastie aj ignorancia sa dá zrušiť.
Bodaj by sa nebál,keď bol zainteresovaný v toľkých kšeftoch...
Dôveryhodnosť stratil MOV...
Ten Nummi,čo tu vypisuje,je vôbec človek?...To bude asi nejaké zviera v ľudskej koži.
Dve veľmoci proti jednej...
Z teba ide DES,keď tu BESnieš.
Prečo by mali rusi zaútočiť jadrovými zbraňami na Európu?...Blonďákovi načisto drbe?
Anglicko a Francúzsko majú jadrové zbrane.
Ježišmária,to je neskutočné teľa...
Nemci sa ozvali?...Tí,čo svojím plavkyniam pred pretekmi menili krv a dopovali ich chémiou?
Ako si môže obliecť mini,keď má tučné nohy?
Odporúčame