V BB nebude žiadne prekvapenie...Opäť vyhrá Kotleba.
Fico to nepodpíše,tým si buď istý.
Marek tentoraz nehral dobre...Hostia boli lepší.
Prezumpcia je síce pekná vec,ale že pán prezident podvádzal,na to sú jasné dôkazy...Neobhajuj neobhájiteľné.
Fico bol vtedy sopliak...Prezidenta v podstate nemáme...
Lališ podržal,ale ďalší dvaja potvrdili...
Zase zbytočný blog...Dokedy ešte,preboha.
Dedo Lunter si robí na Pravde kampaň a samozrejme diskusia nie je možná!!!
Krásna baba a tá postava,mňam...
Hej,1,3 milióna totálne naletelo...Teraz,keď už je jasné,čo je to za človeka,by skončil na konci kandidátky.
Netrep,Katalánsko bude v EÚ takmer automaticky.
Katalánsko je najbohatšia časť Španielska.
Ty si pod vplyvom čoho a kedy sa z toho dostaneš?
Paľo začne rozprávať a bude ešte veselo,len nie v pravicovom tábore...Miki,Ivanko a spol.,tešte sa.
Odporúčame